Emma60 kérdése:

Melyik terhességi teszt a legmegbízhatóbb? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Volt barátommal június 5-én szeretkeztünk utoljára, azóta megvolt kétszer is a vérzésem rendesen, de úgy látom mintha a hasam picit nőtt volna és a fogínyem is vérzik mostanában, ezért attól félek hogy baba van a dologban. Melyik teszt a legmegbízhatóbb? Semmiképp nem szeretnék gyereket.

2017. aug. 16. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő után már bármi kimutatja, egyébként nem vagy terhes, a fogínyvérzés pedig nem koraterhességi tünet.
2017. aug. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 p.szabina1223 ***** válasza:
Ha azóta kétszer megjött, valószínűleg nem vagy terhes. A hasad nem attól nőtt, lehet nem is nőtt, csak te látod úgy. A fogínyvérzés pl. vitaminhiánytól lehet, a terhességnek nincs köze hozzá. Ha terhes lennél, már bármelyik teszt kimutatná, ha ez megnyugtat, csinálj egyet, de szerintem felesleges.
2017. aug. 17. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ma délután megcsináltam a tesztet negatív lett hála az Istennek, de később a kontroll csík halvány lett az mit jelent?
2017. aug. 17. 19:35
 4/4 A kérdező kommentje:
Vagyis a teszt csík lett halvány
2017. aug. 17. 19:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!