Lehetseges ilyen hamar?

Figyelt kérdés
Multhet szerdan volt egy terhesseg megszakitasom, aznap delutan hazajottem. Mutet utan volt egy kis verzesem, de aznap este mar semmi es azota se, de viszont ma reggel mintha megjott volna, nem tudom ez mennyire lehetseges. Remelem valaki tud segiteni.
2017. aug. 21. 12:32
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan nem mensi. A menstruaciot megelozi a peteeres, majd azutan kb ket hetre jon a mensi. Az esetedben ez teljesen kizart.

Ez meg a mehtisztitas miatti vetzes, van, hogy elmulik, majd visszater.

Nekem vetelesem volt tobb, nem abortuszom, de az egyiknel mutettel fejeztek be, a metodus ugyanaz. En par napig veteztrm gyengen, azutan viszont kb az elso menstruacioig idonkent vissza-visszatert a gyenge/pecsetelo verzes, kulonosen akkor, amikor tobbet mozogtam (elkezdtem ujra futni, nagytakaritottam, hasonlok).

A mehed belsejeben seb van, ahogy letisztitottak, teljesen normalis, hogy idonkent a seb megnyilik/levalik egy darabon es ilyenkor ujra verzik. A teljes sebgyogyulasig fog ez tartani, ez viszont egyeni.

2017. aug. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez előfordul. Nekem is kb 4-5 nap múlva volt ilyen vérzésem görcsöléssel párosítva. Amig nem vagy lázas nincs nagy baj.
2017. aug. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!