Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Nyíregyházán esemény utáni...

Nyíregyházán esemény utáni tabletta?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok, mindig felelősségteljesen védekeztünk de tegnap történt egy kis baleset. Habár belém nem ment semmi, ma eszembe jutott hogy pont termékeny napok vannak, ezért döntöttünk tabletta mellett. Olvasgattam a kórház honlapját, de látom hogy nem kell beutaló. Van egy csomó kérdésem ezért, mert hálistennek eddig még nem kellett.

18 év alatt kiadják? Szülőnek "szólnak"? Mit kell mondanom az orvosnak? Nagyon megalázó lesz, pláne úgy hogy 18 év alatti vagyok? Tabletta után rendesen meg fog jönni (viszonylag rendszeres a mensim)?


2017. aug. 21. 19:02
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja, és meg fog vizsgálni? Még soha nem voltam nőgyógyászati vizsgálaton.
2017. aug. 21. 19:04
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Kiadják és nem szólnak a szülőnek sem. Az meg hogy megvizsálnak-e orvos függő. Elvileg meg kellene(kizárni a már meglévő terhességet, cisztát, gyulladás stb) de sok orvos nem foglalkozik vele és simán adja a receptet.


Bemész, elmondod hogy szeretnél esemény utánit, nem kell elmondanod mi történt. Hidd el, őt nem fogja érdekleni, de érezd megalázónak. Sőt, szerintem ez a felelősségteljes viselkedés, inkább ez mint egy esetleges abortusz.

2017. aug. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a hasznos válaszod. :)
2017. aug. 21. 19:09
 4/11 A kérdező kommentje:
"Nőgyógyászati Sürgősségi Ambulancia"-ra kell mennem, igaz? A kórházunk oldalán olvastam ilyet.
2017. aug. 21. 19:11
 5/11 A kérdező kommentje:
Ja és ugyan nagy eséllyel nem vagyok az, mert ha minden igaz nem ment belém semmi. De holnap ha sikerül beszerezni, az már a harmadik nap lesz, de azt olvastam akkor már nem hat olyan jól. Ezesetben kérhetek 120 órásat? Vagy hat akkor is? Annyira izgulok, és félek, egyre rosszabb gondolatok vannak a fejemben.
2017. aug. 21. 19:38
 6/11 A kérdező kommentje:
Nagy hatással lenne a mensimre? Ha később, pl. 2-3 hét múlva, mikor nőgyógyászhoz kell mennem, muszáj elmítenem?
2017. aug. 21. 19:41
 7/11 A kérdező kommentje:
Ha tegnap este 7 körül volt baj, ma nem mentem el, hanem holnap reggel, az úgy kb. 40-45 óra. Ugye van még esélyem?
2017. aug. 21. 20:07
 8/11 A kérdező kommentje:
*Kb. 38 óra
2017. aug. 21. 21:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Igen oda kell menned, a földszinten van.

Zavart okozhat az aktuális ciklusodban, ez rendszerezni nem fogja a mensid. Csak 72 órás van.

Ez nem 100%-os közvetlen szex után sem, de benne leszel még a 72 órában, akkor van értelme bevenni.

2017. aug. 22. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Utolsónak:van 120 órás is.

Kérdező:menj minél hamarabb!

2017. aug. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!