Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogyan lehet feldolgozni egy...

Hogyan lehet feldolgozni egy abortuszt?

Figyelt kérdés

2017. aug. 26. 16:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincs recept.
2017. aug. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag idővel...
2017. aug. 26. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%
Gyászold meg. Írj levelet neki azt esetleg eltemetheted. Vagy az első uh-os fotóját ha van. Feldolgozni akkor tudod szerintem, ha sikerül őt elengedni és elfogadod azt, hogy amit tettél annak oka volt. Nem véletlenül döntöttél így. Mikor volt az abortuszod? Ha friss a dolog akkor hagyj egy kis időt magadnak, ha régebben akkor esetleg egy szakembert érdemes megkeresned.
2017. aug. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!! Nem volt abortuszom és nem várt terhességem sem, csak érdekel a téma!
2017. aug. 26. 19:36
 5/11 anonim ***** válasza:
48%
(Azt azért tudd, hogy a legtöbb abortuszosnak nincs szüksége semmiféle "feldolgozásra")
2017. aug. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%
Kovácsné Treer Mária Ne félj nem ítéllek el c. hétvégéjén. A barátnőmnek sokat segített.
2017. aug. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
4%
Kedves kérdező. Az abortuszos kérdésedet az abortuszos kategóriába tedd, kérlek! Nem jó érzés nekünk sem ilyeneket olvasni, köszi! Ja és jelenteni fogom, hogy tegyék át a másik kategóriába, azért lesz később ott, nem a kérdező tette eleve abba a kategóriába-sajnos!
2017. aug. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Nekem több mint egy éve volt másokat helyeztem elötérbe párom , pénz és a születendő gyermek.. Nem tudtam volna neki semmit sem adni fél éve volt párom lehet apja se lett volna munkám hát három hónapja érettségi után voltam szörnyű nem kívánom senkinek nem a testit.. lelkileg taccson vagyok ennyi nem tudom szebben fogalmazni mai napig gyűlölöm magam ! Több mint egy éve volt nem tudok 2 év alatti babákkal kapcsolatot teremteni. Üzletben dolgoztam amint láttam hogy cuki rá mosolygok a sírás kerülgetett el kell vonnom a saját figyelmem előzz meg mindent ami ide vezethet legyen biztos háttered és ne kelljen azon filóznod 110 ezerből hogyan neveled fel mert a baba cipőt nem eszik mert max annyit tudtam volna neki venni nem önsajnálat vélemény az élet nem barbie ház
2017. szept. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az élet persze megy tovább, de te valamennyire belerokkansz. Nem fogod magad értékelni annyira, amennyit érsz és cinizmussal leplezed, hogy örökké fáj. Aztán rájössz, hogy még csak el sem múlik. Vannak dolgok, amelyeket soha nem lehet kijavítani, eltörölni.
2017. szept. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Gondolj arra, hogy okkal nem tartottad meg.
2017. szept. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!