Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A munkahelyemen hogyan tudom...

A munkahelyemen hogyan tudom eltitkolni, hogy abortuszom lesz?

Figyelt kérdés

A mentruációm utólsó napján voltunk együtt a barátommal, óvszerrel védekeztünk, de kiszakadt. 11 órával az aktus után vettem be esemény utáni tabletát (escapelle) és így is terhes lettem.

Egy szaküzletben dolgozom, jó a viszonyom a fönökömmel, de azért nem annyira, hogy ilyesmit elmondjak neki. Hazudni sem akarok, de muszáj. Csak a vasárnapom szabad, minden hétköznap reggeltöl estig dolgozok és nem rég voltam "táppénzen" két hetet egy betegség miatt.

Szóval betegségen kivül mit mondhatnék? Egyáltalán hány napra lesz szükségem?Az orvosom szerint nagyon változó, de minimum 2-3 nap. Valóban elég lesz ennyi?


Akinek csak negatív véleménye van az abortusszal kapcsolatban nyugodtan megtarhatja, semmiképp nem változtatunk a döntésünkön!


Köszönöm elöre is a válaszokat.


2017. szept. 2. 16:27
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Megmondod, hogy néhány napra kórházban leszel, mert lesz egy műtéted/beavatkozásod stb., de nem szeretnél róla többet elárulni.
2017. szept. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

1 nap bőven elég (menj pénteken, és akkor utána hétvégén pihensz). De még egy nap fog kelleni (vagy talán kettő is), mert el kell menni a védőnőhöz, aki aláírja a papírodat, hogy megcsinálhatják az abortuszt.

Nekem 2 éve volt, reggel bementem, feltették a tágítót, kora délután műtét, és este már mehettem is haza. Másnap már sportoltam.

2017. szept. 2. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen, én is ilyesmire gondoltam, de nem lesz egyértelmű neki, hogy miért nem akarok róla beszélni?
2017. szept. 2. 16:33
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne egyértelmű? Rengeteg oka lehet annak, ha valakit műteni kell, és igen, ebből jó sok lehet olyan, ami miatt valaki szégyenkezik, vagy ami túl intim. Van, aki mondjuk egy petefészek ciszta jelenlétét se osztaná meg a főnökével, vagy azt, hogy pl. a beleivel van valami probléma.
2017. szept. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#2 Jajj, de jó lenne, ha nekem is ilyen "könnyen" sikerülne testileg feldolgozni. Annyi rossz történetet találtam a témával kapcsolatban és félek, hogy hetekeig is eltarthat.


#4 Teljesen igazad van. Mivel én tudom, hogy mi az igazság nekem egyértelműnek tünik, de valóban sok más oka is lehetne.

Köszi a válaszokat!

2017. szept. 2. 16:37
 6/9 anonim ***** válasza:
73%

Ha péntekre kéred az időpontod a hétvége elég lesz pihenésre. Csak legyen nálad fájdalomcsillapító es betet, mert előfordulhat, hogy par nap múlva vérezni fogsz. Hasonló lesz a menstruációhoz, de ez ilyen műtéti folyadék lesz. Plusz azzal is számolj, hogy a kivizsgálásokra es a védőnőhöz is el kell menni. Az is plusz 2 nap, attól függően, hogy van-e a védőnő délután is vagy csak délelőtt.


Egyébként nem hinném hogy egyből abortuszra gondolna a főnököd. Millió 1 okból lehet kórházba menni.


Esetleg ha akadékoskodik mondhatod, hogy méhen kívüli es muszáj műteni.

2017. szept. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél ki szabadságot. Akkor még azt se kell mondanod hogy kórházban voltál.
2017. szept. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Igazán köszönöm a sok "kedves" üzenetet privátban.

Ti elmebetegek vagytok, remélem mind egy embertöl jött csak más felhasználó névvel.


A normális válaszokat tényleg nagyon köszönöm!

2017. szept. 2. 21:02
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Vetelesem fejeztek be

Utovetzesem lett es 2 liter ver volt a hasamban eszmeletlen fajdalmaim voltak

Ujabb mutet majd fertozes intenziv

10 nap korhaz es majdnem otthagytam a mehem ill a fogam is.

Ez is elofordulhat nem mukorom egy mutet

2017. szept. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!