Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » 10 hetes terhességnél érdemes...

10 hetes terhességnél érdemes még elkezdeni az abortuszt intézni? Két hét alatt lehet végezni a papírokkal?

Figyelt kérdés
2017. szept. 4. 13:01
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
45%
necces. de miért csak most kezdesz bele?
2017. szept. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

A "gyerekgyilkosos" válaszok, privát üzenetek nem érdekelnek!

Olyan élethelyzet állt elő, amire sosem gondoltam, hogy bekövetkezhet és így képtelen vagyok vállalni a babát.

2017. szept. 4. 13:15
 3/35 anonim ***** válasza:
81%
Elmész, elmondod, hogy miért szeretnéd, hány hetes vagy. Ha tényleg olyan helyzetben vagy, akkor biztosan meg lehet gyorsítani, hogy ne fuss ki az időből.
2017. szept. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
33%
És ha 2 hét múlva meg olyan élethelyzet áll elő, akkor mit tennél? Az életünket hozzáigazítjuk a gyermekünkhöz. Alárendelődünk neki, ha úgy tetszik, nem nem ismerem a körülményeidet, biztosan nagy a gond, ha az eddig kívánt gyermeket most hirtelen ki akarod rakni az életedből. Biztosan meg lehet oldani, 3 nap kell a két konzultáció között a családvédelmi szolgálatnál. Orvost meg biztosan találsz. Csakhogy az abortusz nem visszafordítható dolog. Ha 2 hét, vagy egy hónap múlva mégis rájössz, hogy változott a te hozzáállásod és mégis van a szívedben hely neki, már nem fogsz tudni semmit tenni. Egy újabb terhesség nem fogja őt visszaadni.
2017. szept. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Bocsi, hogy én nem egyedülálló, szegény anyaként akarok gyereket nevelni!
2017. szept. 4. 13:35
 6/35 anonim ***** válasza:
49%

Nem vagyok abortusz ellenes, nekem is volt. DE!

4-esnek most igaza van.

Én a tesztelés pillanatában tudtam, amikor kijött a 2. csík, hogy nem tudom és nem is akarom 19 évesen megtartani, azonnal mentem intézni az abortuszt.

De te gondolom úgy tervezted a teszteléskor, hogy megtartod. Anya leszel. Akkor mindent mérlegel az ember.

Most történt valami, ami miatt hirtelen 10 hetesen azt mondod nem. És ha ez a dolog 2-3 hét múlva történik meg? AMikor már nem tudod elvetetni? AKkor mit tettél volna?

És valóban, sosem tudhatjuk, mit hoz a jövő. Lehet hogy az 1 éves gyereked mellett történik az, ami most. Akkor mit teszel???


Nem tudjuk az egész életünket percre pontosan megtervezni. Alkalmazkodnunk kell.


Szerintem az ilyen nőknek van egész életükben bűntudatuk. Akik számolják mennyi idős lenne a gyerekük. Mert szerették volna, csak hirtelen döntésből meggondolták magukat. Az én fejemben egy másodpercig nem fordult meg, hogy megtartom. Így 15 év távlatából is azt mondom, jól tettem. Most van egy 4 éves fiam, semmit nem csinálnék máshogy.


Jól gondold meg, hogy mit teszel.

2017. szept. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Ha ez később derült volna ki, valószínűleg öngyilkos lettem volna.

Nem viccelek. Számomra az életemben most hatalmas törés történt, minden megváltozik körülöttem. Az eddigi életem romokban, ehhez nem hiányzik nekem egy csecsemő is.

2017. szept. 4. 13:59
 8/35 anonim ***** válasza:
50%

Off


Engem is zaklatnak ezek az idióták. Azt hiszik mindenki aki ilyenre kényszerül érzéketlen ember.

2017. szept. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
32%
Mi van elhagyott a pasid? És?? Ha a gyerek születése után lép le akkor vízbe fojtod a babát vagy örökbe adod vagy mit csinálsz? Az anyaság nem úgy működik hogy ha minden oké van gyerekem ha gáz van megszabadulok tőle!
2017. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Valószínűleg a férjemre (nem a pasim) több év börtön vár, mellé vagyonelkobzás. Szerintem érthető, hogy inkább a válás mellett döntök és új életet kezdek.
2017. szept. 4. 14:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!