Volt valakinek mostanában Cegléden abortusza?

Figyelt kérdés
Sajnos jövő héten szerdán kell mennem, és azt szeretném kérdezni, hogy hogy mennek ezek a dolgok részletesen? Nem kérek kioktatást!

2017. szept. 4. 13:57
 1/4 anonim ***** válasza:
33%
valakinek biztosan, mivel naponta végzik.
2017. szept. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
31%
Miért lettem lepontozva? A kérdésre válaszoltam. Nem azt kérdezte hogy erről az oldalról volt-e valakinek, hanem általánosságban kérdezte...
2017. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%

#2 Amellett, hogy én nem pontoztalak, attól még a válaszod nem volt hasznos. Sztem ennyi.

Kérdező, Cegléd vagy nem Cegléd, szerintem tökmindegy. Bemész, nyilván a papírokat már elintézted, szal minimális adminisztráció, bejelentkezés, stb...

Kapsz egy ágyat, és egy bogyót, amit be kell venned. Ez kicsit kiüt/leszedál. Jön a műtősfiú, besétáltok a műtőbe. Itt javaslom, hogy ne pizsamát, hanem kifejezetten hosszú hálóinget vigyél, ugyanis a bugyit nyilván le kell majd venned, és mégiscsak jobb (pszichésen), ha a köztes időben alul nem vagy pucér. Szal hálóing. Leveszed a bugyit, felfekszel az asztalra. Van a két lábadnak két ilyen cucc, amibe bele kell tenned őket, azt leszíjazzák. Na onnantól fosós a buli. Viszont mire felfogtam, hogy konkrétan leszíjaznak, addiga már kaptam is az altatót, vissza kellett számolnom tíztől, kb. hétig jutottam, onnantól se kép se hang, az ágyamban ébredtem.

Vigyél betétet, köntöst, wc-papírt, és persze az apuka legyen készenlétben - nálam pl akadtak komplikációk, ami miatt bennt tartottak, és egyébként is, valahogy "kellemesebb volt" végigbőgni az éjszakát a - mostmár - férjem jelenlétében.

Jah az lemaradt, h műtét előtt (ha még nem szültél) feltesznek egy tágítót (egy hosszú, barna pálcika, amit felnyomnak a méhszájba, és a saját nedvességedtől megszívja magát, tehát nő, tágul, és tágítja a méhszájadat). Nem fáj úgy igazán, de nyilván qurva kellemetlen.

Nagyjából ennyi jutott eszembe, ha kérdésed van, nyugodtan írj privit!

2017. szept. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! Szültem már 1 éve, ez a 2. terhessegem lett volna.
2017. szept. 4. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!