Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása

A kérdés

Lehetek terhes?

Az eset után 27 órával vettem be esemény utánit. A tabletta után 5 nappal megjött a mebstruációm ( 1 héttel korábban mint kellett volna,de a tabletta miatt ez oké) amikor megjött először barnás volt utána ugyanúgy mint máskor rendesen véreztem 5 napig. Szept 8.-án megjött megint 4 napig volt meg 2 napig erős élénk piros volt. A 2 menstruáció között 16 nap telt el. Augusztus 18-22 aztán szeptember 8-12. Ezek alapján lehetek terhes?

2017. szept. 13. 21:11  Privát üzenet  

A válasz
Nem de csinàlj egy tesztet csak hogy megnyugodj ès làsd negativ

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont 2017. szept. 13. 22:36 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van egy majdnem 5hónapos kisfiam és teherbe estem ismét nem szeretném megtartani körübelül 3hetes terhes lehetek hogy fogják az abortuszt megcsinálni? Kiszivják a magzatot vagy mütenek?
02.17. én volt abortuszom Már megkellett volna jönni de semmi terhes nem lehetek védekeztünk gumival egyszer pedig aneljul de joval előtte kihuztuk tesztet vettem negatív. Mi...
Az lene a kerdesem hogy lehetek terhes. Ha. Decemberbe megjot 29en de most nem jon meg es faj a hasam mit ha meg jone de en kovervagyok es ma 4napja probalkoztuk de nem jot most lehetseges lene?
2 hónapja fogamzásgátlót szedek, mùlt hónapban rendesen megjött de most már 4 napot késik. Este szoktam bevenni és mikor az utolsót bevettem másnap délután együtt voltam a...
Lehetek terhes?
Egy héttel korábban jött meg, lehetek terhes?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség megszakítása rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!