Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása

A kérdés

Escapelle ebben az esetben megbízható?

Szisztok. Tudom, hogy 1001 ilyen és hasonló kérdés van, de én konkrét dátumok kal szeretnek kérdezni. A menstruációm 19.én jött meg. 26.-án, a ciklusom 8.napján, a párommal együtt voltunk, védekeztunk, de a végén jöttünk rá, hogy elszakadt az óvszer, és bennem ment el. Abban a pillanatban - 1 oran belül - elrohantunk orvoshoz, és a gyógyszert 1,5 oran belül be is vettem. Rá 2 órára, már jöttek az alhasi fajdalom, hányinger, láz érzet, fáradtság érzet és hasonló tünetek. Ilyen esetben teljesen megbízhatok, ebben az erős gyógyszerben, ugye? Köszönöm szépen a válaszaitokat! 19/L

2017. szept. 28. 07:08  Privát üzenet  

A válaszok
Igen. Nyugodt lehetsz.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont 2017. szept. 28. 07:16 Privát üzenet
AZ elsö 6-8 órában ha beveszed, akkor kizárt a terhesség!

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont 2017. szept. 28. 07:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm, a válaszaitokat!

# 3/3Időpont 2017. szept. 28. 07:45 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Holnap lesz 2 hete, hogy késik. Mennyire megbízható az X-Epil terhességi teszt?
SOS! Melyik a legjobb babapopsi krém? Nagyon sürgősen szükségem lenne egy megbízható termékre, mert sajnos az eddig használt krémemet már nem lehet kapni és muszáj valami újat...
Veresegyház, Gödöllő, Dunakeszi, Fót, Újpest környékén tudtok megbízható, megfizethető és jó nőgyógyászt, női személyben? Magánrendelés is szóba jöhet
Expert kazettás terhességi teszt megbízható?
Miskolcon vagy Kazincbarcikán tudnátok olyan megbízható orvost ajánlani, aki szerintetek elvállal 25 hetes terhesen?
Nem isofixes CYBEX gyerekülést 15-36kg tudnátok ajánlani?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség megszakítása rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!