Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi történik akkor ha abortusz...

Mi történik akkor ha abortusz után 6 héttel sem jön meg?

Figyelt kérdés
Tegnap 4 hete hogy abortuszom volt de kicsit aggodom mert mèg mindig semmi jele hogy megjöjjön. Tegnap csinàltam egy tesztet negativ lett. Abortusz òta nem èltem nemi èletet csak olvastam ha nem sikerült a műtèt akkor is mutathat pozitivat. Törtènt màr valakivel ilyen, hogy nem jött meg neki?
2017. szept. 28. 08:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem abortuszom volt, hanem tobb vetelesem. Altalaban 4-5 het kozott jott az elso mensi, de egy alkalommal csak a 8. heten.

Semmi gond nem volt, csak lassan allt vissza a ciklusom. Ez teljesen normalis es nekem pl 8 het utan kellett volna felkeresnem az orvost, ha nincs mensi, de addigra epp megjott.

2017. szept. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
M. abortus után nekem kicsit több, mint 6 héttel jött meg. Semmi gond nem lesz, várj türelmesen és meg fog jönni!
2017. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!