Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása

A kérdés

Algopiryn gyengíti az Escapelle hatását?

Sziasztok. 4 napja kellett be ennem, ezt a fajta esemény utáni tablettát. 2 napja beteg lettem, és mivel a beteg tájékoztató nem terjed ki a fájdalom csillapítóra, 4 nappal később, ma bevettem egyet. Ezzel nem tettem rosszat, ugye? Köszönöm szépen a válaszokat.

2017. okt. 1. 19:05  Privát üzenet  

A válasz
Nem tettél rosszat

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2017. okt. 1. 19:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm.

# 2/2Időpont 2017. okt. 1. 23:26 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Escapelle ebben az esetben megbízható?
Bevettem egy escapelle esemeny utani tablettat, majd 6 napra megjott a menstruaciom. Ra 14 napra (azaz ezen a heten) megneztem egy terhessegi tesztet, ami negativ lett. Most...
Teherbe lehet úgy esni hogy 16 éves vagyok és menstruáció után kevesebb mint egy héttel történt a "baleset" és ha utána bevettem egy escapelle-ét?
Az escapelle mekkora eséllyel segít?
Escapelle tabletta bevétele után mennyi ideig normális a pecsételő vérzés? Nekem már 10 napja tart.
Escapelle tabletta után garantált a hányás és a bőséges vérzés?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség megszakítása rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!