Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusz után 5 héttel ha az...

Abortusz után 5 héttel ha az orvos azt mondta minden rendben, de még nem jött meg akkor fürödhetek már rendesen vagy még mindig csak zuhany?

Figyelt kérdés
Kàdba szoktam fürdeni ugy hogy beleülök de ezt elfelejtettem megkerdezni az orvostòl, ultrahangal megnèzett azt mondta minden rendben viszont mèg nem jött meg a menzeszem ès màr majdnem a 6.hètbe lèptem
2017. okt. 10. 08:44
 1/3 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem már nyugodtan fürödhetsz.


Nekem missed ab után 2 héttel már engedte az orvos a szexet és a fürdést.

2017. okt. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nekem 6 hétig tratott missed ab mutét után mire újra megjött, emiatt ne aggódj egyéni


fürdöj nyugodtan, nekem ajánlotta is a doki 5 hét után a melegfürdőt,hátha megjön :ö

2017. okt. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is sokára jött meg, és utána rendszertelen volt még egy darabig. De ha nincs vérzés, már lehet kádban fürdeni szerintem.
2017. okt. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!