Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha kiderülne hogy hetesikrekke...

Ha kiderülne hogy hetesikrekkel vagy terhes elvetetnéd?

Figyelt kérdés
Bár tudom nagyon ritka hogy valaki ennyi gyerekkel esik teherbe de ha mégis megtörténne ti mit tennétek?Ha jól tudom a rekord az hogy egy nő 11 es ikreket szült egy pár éve, ennek ellenére már a sima ikerterhességek is nagyon rizikósak.

2017. okt. 17. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
64%

Igen.


Anyagilag megtehetnénk - MÉG -, hogy felneveljük őket, de a tannítatásra már nem lenne pénz.

Vagy ha a férjem, akár én elvesztem a munkámat, mi lesz?

2017. okt. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
67%
Hát ez elgondolkodtató. Ehez nagyon sok mindent figyelembe kellene venni (egészség, anyagikörülmény, lakás h mindenki kényelmessen elférjen, türelem stb stb) én nem biztos kitudnám hordani meg 7 gyereket sem tudnék eltartani.
2017. okt. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
58%
Namost, azért vicces a kérdés, mert 7esikrek nemigazán lesznek maguktól. Lombikból lehetnek. Viszont a lombikkezelèsek előtt elmondják az orvosok, hogyha beültetnek x embriöt, abból akár mind megtapadhat, fejlődhet, tehát erre is fel kell készülni; így ha valaki kettőnél több gyereket nem tud bevállalni, az ne lutri lombikozzon. ( tény, hogy ritka hogy mind az összes megtapad, de a kettesikrek nem ritkák ilyen esetekben, és hát már az is dupla öröm, dupla gond!
2017. okt. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
42%
ja, amúgy a kérdésre válaszolva: én nem vetetném el, az hótziher. 7 gyerek, az 7 gyerek ....nem játszadozhatunk ilyen lazán a természettel.
2017. okt. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Lombik esetében tudom csak elképzelni, viszont ebben az esetben a redukció is szóba jön. Mindenképpen elgondolkodnék rajta, ugyanis 7 baba egyidejű kihordása rájuk és az anyukára is veszélyes.
2017. okt. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
78%

Én a redukció mellett döntenék, szinte biztos.

Nagyon veszélyes az anyára és a babákra nézve is. Már hármas ikreknél is komolyan szóba kerül aa redukció.

Inkább legyen 2-3 egészséges gyerekem, mint 7 akik biztosan legalább koraszülöttek, ha más probléma nincs is.

2017. okt. 17. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Hármasikrekkel vagyok terhes. Így is sokat gondolkodtunk a redukción, de nem tudtuk megcsináltatni. 14 hetes vagyok és vérzés miatt kórházban fekszem pár napja. Hetes ikreket biztos, hogy redukáltatnék. Annyira kicsi az esélye, hogy egeszsegesen vagy egyaltalan élve szülessenek, hogy ott nem lenne kerdes.
2017. okt. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Tuti hogy elvetetném. Kepzeld el annak hogy a het gyerek egeszsegesen megszuletik és el majd annak mennyi az eselye? Meg annak is keves az eselye hogy mind a het elve szuletik. Rettento rizikos a dolog nem hiszem hogy ki tudnam hordani. Plusz ugye nagyon koraszulottel lennenek valszeg a 24-28 het kozott szuletnenek meg ha sikerulne kohordani. En gondolkodtam azon hogy hany gyereket vallanek meg.. harmasikrekkel bevallalnam a terhesseget meg, negyesikrekkel nem.. en a sulyos fogyatekossagoktol felnek a legjobban a koraszulottseg miatt.
2017. okt. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
43%
Én nem. Majd a természet eldönti, kit hagy életben. Én mindenképp megpróbálnám kihordani.
2017. okt. 17. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Ha a természet dönt, ugye orvoshoz sem fordulsz? Csak hogy válaszoljak: Egyértelmű hogy elvetetném. Nagyon kicsi az esélye hogy egészségesek legyenek, vagy hogy én magam ne haljak bele a terhességbe.
2017. okt. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!