Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Fájdalmas az abortusz kábításban?

Bogoc kérdése:

Fájdalmas az abortusz kábításban?

Figyelt kérdés
Tapasztalatokat szeretnèk, nem altatásos abortuszról.
2017. okt. 19. 18:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nem abortuszom volt hanem szülés utáni életmentő kaparásom pár nappal szülés után, és hogy szoptatni tudjak, nem kértem altatást, hát nem kívánom senkinek az érzést, nagyon fájt, azt hittem, a méhem is kimegy, annyira úgy éreztem hogy szednek szét belülről, pedig pár nappal előtte szültem, akkor nem éreztem olyan fájdalmat odabent...
2017. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
A kábítás azt jelenti hogy nem vagy magadnál, ergó akkor nem érzel semmit.
2017. okt. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%
Barátnőmnek volt úgy,azt mondta borzalmas volt. Egyetlen pozitív az egészbe,hogy utána extra durván figyelt a védekezésre.
2017. okt. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Ennyire fáj kábításban ès helyi èrzèstelenítèssel???
2017. okt. 19. 18:55
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Nagyon fáj tudtommal, de nem tudom sajnálni az ilyen nőt, kivéve ha pl. a baba meghalt vagy nagyon súlyosan beteg, ezért kell őt kikaparni. Én anyum nem akart abortuszt, de muszáj volt, mert mindkettő gyerek meghalt volna, ha egyiket nem szedik ki. Bár a testi fájdalom még hagyján. 1 éve történt, de lelkileg még mindig rossz neki.
2017. okt. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
64%

3-as vagyok.

Ennyit mondott barinőm,meg pillanat képekre,hangokra ott meg utána is ahogy bevillantak,de nem részletezte,hogy pontosan mik is és én nem kérdeztem.

Tehát nem úgy volt mint nálam pl amikor vetélés után altatásba kitisztítottak,hogy onnantól,hogy nem is tudom meddig eljutottam a számolásba aztán arra ébredek,hogy tolnak a folyosón és beszélnek hozzám

2017. okt. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
16%
Abortusznál hogy történik a helyi érzéstelenítés? Elmesélnéd?
2017. okt. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Azt mondtak helyi èrzèstelenítèssel, fájdalomcsillapito es kábításban
2017. okt. 19. 19:12
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ennek kábítás a "hivatalos "neve. Az altatást a mélyaltatásra értik, lélegeztetéssel stb.. Szóval aludni fogsz ugyanúgy. Én missed abnál nem éreztem semmit.
2017. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
56%
Ne felemlitsetek már meg a kérdezőt. Nem fog fájni. Nem szadista mészáros végzi a műtétet, hanem orvos és nem célja, hogy fájdalmat okozzon. Az meg, hogy miért kényszerül valaki abortuszra, teljesen mindegy, hiszen senki sem azért végezteti el, mert épp unatkozik és ez jó szorakozasnak tűnik
2017. okt. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!