Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ilyen szintű elhízásnál az...

Ilyen szintű elhízásnál az abortuszt választanátok?

Figyelt kérdés
Nemrég olvastam hogy a már túlsúlyos embereknél nagyon rizikós a terhesség pl magas vérnyomás, koleszterin, cukorbetegség miatt..És elgondolkodtatott engem hogy ha már sokszor egy 110-120 kilós nőnél ekkora veszély a terhesség akkor mi a helyzet egy 250 kilóssal pl? Ti ha mondjuk 250 kilósak lennétek, és baromi rizikós lenne a terhességetek mit csinálnátok, főleg hogy szerintem ilyen súlynál már kb mozgásképtelen az ember...

2017. okt. 21. 11:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%
Még ilyen kérdést... Ebbe inkább bele sem gondolnék... Bocsi...
2017. okt. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%
Tudod, nem valószínű hogy szüksége lenne abortuszra, ugyanis az ilyen túlsúly több okból is durván csökkenti a teherbeesés esélyét- Egyrészt egészségügyi okokból, másrészt partner híján, mert szexuálisan nagyon nem vonzó. Mondom úgy hogy magam is túlsúlyos vagyok.
2017. okt. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Nem hinném hogy sokkal rizikósabb lenne, mint alapból az a súly. 250 kilósan, mozgásképtelenként már eleve életveszélyes állapot.

De ki az, aki ilyen helyzetben még tud szexszelni?

2017. okt. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
2017. okt. 21. 11:22
 5/19 A kérdező kommentje:

Ezt a linket pont most küldték privátba

Először el se hittem hogy van ilyen

2017. okt. 21. 11:23
 6/19 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem igaz ez a hír, ha valaki 250 kg az nem is szexel, de ha véletlen mégis, akkor sem lesz benne 18 kg a baba, a magzat súlya nem függ attól, hogy hány kg az anya. Kérdésedre válaszolva: beszélnék szakemberekkel, hogy megtartsam-e, vagy sem.
2017. okt. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
97%
Ha ez igaz, akkor az a baba durván cukros, azért ekkora... Elég hihetetlen a sztori...
2017. okt. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Inkább a reális oldalt nézzük. Ahhoz , hogy ember 250kilosra hízzon nem egy év kell hozzá hanem úgy gyerek kora óta híznia kell. Ebből jön az , hogy aligha talál párt magának akinek akkora farok mérete van , hogy rendesen betudjon hatolni. Nameg , hogy fel is álljon kell hozzá némi fantázia és erő is , hogy azt a hasat felemelje , hogy a lyukat egyáltalán megtalálja. TLC-n megy egy műsor Élet 250kg felett. Ott akiknek van gyerekük , férjük nem 250kilosan estek teherbe hanem 120 kilosan. Akik 250kg felett vannak azok már saját magukat sem képesek ellátni a mozgás is nagy teher nekik és a nagyobbacska gyerekek ellátásáról nem beszélve. Ez a cikk pedig nem fedi a valóságot szerintem. Az anya súlya nem befolyásolja az újszülött súlyát. Ismerősőm 130 kilosan esett teherbe , lett egy 2800g és 50 centis lánya. Aki 50-53 kilos volt neki 4kilos babája lett 55centivel. Én 65 kilosan lettem várandós 3300g és 52centis volt a babám.
2017. okt. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
97%

250 kilósan fizikailag képtelenség teherbe esni - a csodaszámba menő esetektől eltekintve, mint a linkelt cikk, bár blikkről lévén szó, én utánaolvasnék, hogy mennyi az igazság belőle. Főleg, mert hasonló kamuoldalak egymást jelölgetik forrásként (tudnodkell, tudásfája, buzzblog... itt feladtam, nem láttam forrást).


Én többféle hormonprobléma miatt 100-110 kiló között vagyok átlagosan. Anno endokrinológus 113-nál azt mondta, hogy még hízom 5-10 kilót, és teljesen le fog állni a menzeszem (ill. az ezzel kapcsolatos hormonrendszer). Ez a szervezet természetes védekezőképessége, egyébként nem csak a kövérekre, de a betegesen soványakra is igaz ugyanez, hogy egyszerűen megszűnik a ciklus.

Pontosan arra reagál a szervezet, hogy képtelen lenne az ilyen kihordani egy egészséges babát, így nullára redukálja a teherbeesés esélyét.

Persze csodák mindig vannak, ahogy meddő nők is néha terhesek lesznek random.


Én a saját testsúlyommal "jól" vagyok, nyilván lesznek egészségügyi kockázatok, de doki egy percig se mondta, hogy ne akarjak gyereket. A cikkben szereplő nő helyében nem vállaltam volna, de egyébként ilyen esetben simán lehet, hogy nem is tud róla.

A fent leírtak alapján: mivel a ciklus rendszertelen, vagy nincs is, ezért nem feltétlen tűnik fel a tipikus kimaradós tünet, a testsúly miatti rossz közérzet mellett meg a többi tünet sem feltétlen (bár ugye azok nincsenek is mindenkinél). Távolabbi ismerősi körben volt ilyen, hogy a hozzám hasonló alkatú csajszinál 7 hónaposan derült ki a baba, akkor már az egyértelmű jelek miatt. Még pocakja sem lett nagyobb az alapvetőnél.

2017. okt. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%

Itt az angol cikk egyébként a megfejtésről.

[link]


A kép igazi a babáról, de nem ehhez a sztorihoz tartozik, egy korábbi orosz baba van rajta. És a testsúlya valóban nagy, de nem 18 kiló, csak valahol 7,7 körül, anyuka meg kamukép valahonnan máshonnan.

2017. okt. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!