Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Levélben elmondani anyukámnak,...

Levélben elmondani anyukámnak, hogy terhes lettem? Vagy rossz ötlet?

Figyelt kérdés

Kérlek ne bántsatok, tegyetek rám megjegyzéseket... Így is elég nehéz ez most.

Reggel csináltam három tesztet, meg most délután is egyet és mind pozitív lett. Fogalmam sincs, mit tegyek, először anyának szeretném elmondani, mert minden dolgomat ő szokta intézni, nekem még az orvosom telefonszáma sincs meg.


De nem tudom, hogy mondjam el neki... Nem szoktunk ilyen kényes témákról beszélgetni.


2017. nov. 11. 17:00
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
60%
Személyesen mondd el. Levélben nagyon gáz, olyan mintha gyerek lennél, és nem vállalnád a tetteidért a felelősséget. De érdekes, mikor a pasi alá feküdtél, nem anyukádnak kellett intézkednie?
2017. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
98%
Hány éves vagy? Személyesen jobb lenne szerintem. Ha levelet írsz akkor utána úgyis beszélnetek kell róla, így nincs értelme, nem tudod kikerülni a beszélgetést. Sajnos fel kell nőnöd.
2017. nov. 11. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 A kérdező kommentje:
17 éves vagyok (márciusban leszek 18).
2017. nov. 11. 17:06
 4/51 anonim ***** válasza:
61%

Levelben ?

Az abortuszhoz az o alairasa kel majd, azt is levelben intezitek ?

2017. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem teljesen mindegy hogy levelben kozlod vagy szemelyesen. Ugyanugy ki lesz bukva. Lehet en is levelben irtam volna meg ennyi idosen. Nem lehet konnyu neked. De minel hanarabb tedd meg. (nem rosszindulatbol irom!)
2017. nov. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/51 anonim ***** válasza:
91%
szerintem intézd úgy ahogy neked könnyebb...ha megtudja, nem fogja érdekelni hogy közölted, az lesz akkor a legkisebb gondotok szerintem :)
2017. nov. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 A kérdező kommentje:

Utána persze leülnénk megbeszélni, meg azt is, hogyan tovább.

Csak lehet, hogy leírva jobban összeszedhetném a gondolataimat, mint szemtől szemben, hirtelen... És úgy ő is tudna gondolkozni, nem lenne azonnal vita, vagy bármi. És mikor leülünk, már ő is nyugodtabb lenne valamennyire.

2017. nov. 11. 17:42
 8/51 anonim ***** válasza:
45%

"Fogalmam sincs, mit tegyek, először anyának szeretném elmondani, mert " - Kérdező, szerintem először a párodnak kellene elmondani, hogy mire a szülők kerülnek sorra, legyen valami közös koncepciótok, amiről lehet beszélni.


" mert minden dolgomat ő szokta intézni, nekem még az orvosom telefonszáma sincs meg." - erről meg le kellene szokni sürgősen, ugyanis szimpla függőség. A saját ügyeid alapban intézd te, anyukádhoz meg akkor fordulj tanácsért, segítségért, amikor arra van szükséged.

2017. nov. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 A kérdező kommentje:
Hát itt egy megoldás van sajnos...
2017. nov. 12. 08:57
 10/51 anonim ***** válasza:
55%

Gondolom arról nem írtál levelet hogy felelőtlenül szexeltél igaz? Legalább most legyen benned gerinc és vállald a tetteid felelősségét, már ha tudod egyáltalán mit jelen ez a szó.


Én hatalmasat csalódnék a gyerekemben ha ilyen buta s felelőtlen, aztán ráadásul még abortuszra is akar menni. Azt amúgy miből fizetnéd picikelány? Anyuci pénzéből?

2017. nov. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!