Nem tudom mit tegyek?

Figyelt kérdés

17 eves vagyok es anyukam nem akarja a gyereket.. Es van idopontom most 20.ara/volt

2 hete kb be mentem es le mondtam a mutetet anyam meg nem tudja :D Meddig lehet a babat vetetni? Tudtommal eroszakkal nem vehetik ki belollem



2017. nov. 15. 16:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
35%
12hetes korig veszik el a babát,utánna nem
2017. nov. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%

És lemondhattad a műtétet simán? Mert tudtommal mivel fiatalkorú vagy, csak a gondviselőd intézkedhet...

Minden esetre amikor hétfőn elkísér a kórházba, meg fogja tudni. Mivel kiskorú vagy, a 18. hétig végezhetik el a műtétet.


Erőszakkal nem végezhetik el az abortuszt de javaslom, hogy ha megszülöd add örökbe. Tanulj, szedj magadra némi műveltséget, szerezz valami szakmát.


Anyukádat sem kényszerítheti senki, hogy felnevelje a te gyerekedet. Te pedig 17 évesen 8 általánossal miből fogod eltartani magatokat, hol fogtok lakni?


(Azt már meg sem említem, hogy szerintem egy ordas nagy kamu ez a kérdés.)

2017. nov. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
de utanna semmi keppen?
2017. nov. 15. 16:59
 4/16 A kérdező kommentje:
nem tudom miert lenne kamu ez a kerdes ez nem magyarorszag :) be mentem h nem szeretnem a gyereket el vetetni ess mondtak hogy toroltek az idopontott
2017. nov. 15. 17:01
 5/16 anonim ***** válasza:
35%
És mi a terved, ha megtartod és megszülöd? Van munkád? Hová viszed a picit haza? Hozzám nem jöhetnél, ha az én gyerekem lennél, nem tudnék még egy éhes szájat eltartani... A baba apja hol van?
2017. nov. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
46%
Mivel 18 év alatti vagy, a 18. hétig. De a te akaratod ellenére senki se fogja elvégezni a beavatkozást.
2017. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Erőszakkal nem vehetik ki de a 18. születésnapaodon anyád közölheti hogy na kalap-kabát mert te akartad, tartsd is el te és minden joga meglesz hozzá.
2017. nov. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Nem tudom melyik országban vagy, de biztos, hogy vannak ott is válságterheseket segítő szervezetek. Azt javasolnám, keress fel (vagy ha párban, akkor keressetek fel) egyet. Körüljárjátok a lehetőségeket, tisztábban fogsz látni, megnyugszol. És igen, jól tudod: senki sem kényszeríthet arra, hogy kikapartasd a magzatodat. Minden jót kívánok!
2017. nov. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha válaszolnál is a kérdésekre, kedves kérdező, mielőtt kiemeled??? Így senki nem tud segíteni...
2017. nov. 19. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
Természetesen erőszakkal nem vehet rá abortuszra, de azért érdekelne, hogy 17 éves "nagylányként" mégis milyen anyagi háttered van..? Egyáltalán befejezted már az iskolát? Dolgozol? Van pénzed, hogy eltartsd a gyereked és magadat is? Van lakásod, ahova hazamehetsz a gyerekkel? Vagy anyudék nyakára akarsz szülni...? Azt nem várhatod el, h helyetted eltartsa és nevelje a gyereket! Téged már megszült, felnevelt, lehet nyugalomra vágyna most már, nem megint gyerekbömbölésre, nem alvásra, éjszakázásra stb.. Ezt nem várhatod el tőle, csak mert te kisbabásat akarsz játszani..! Szóval inkább azon legyél, h keress elegendő pénzt egy lakás bérlésére és a magatok fenntartására!
2017. nov. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!