Abortusz utan pozitiv teszt?

Figyelt kérdés
2 hete volt abortuszom, 8 hetes terhes voltam. Nagyon szerettem volna a kicsit. Orvos javasolta a műtétet. Este csináltam a tesztet, szándékosan nem reggeli vizeletből. Visszamaradhatott volna valami? Vagy még nem ürült ki a hcg? Tüneteim még vannak, de nem maradt meg mind.
2017. nov. 15. 23:17
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Kettő-három hétig még marad a szervezetben HCG. De mi vitt rá, hogy csinálj tesztet?
2017. nov. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

Szexeltèl azota?

Abortusz utàn 6 hètig no szex ha betartottad akkor csak mèg nem ürült ki a szervezetedből a hcg viszont ha 2 hete volt abod ès terhes lennèl most azt mèg teszt szerintem nem mutatnà ki

2017. nov. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azert teszteltem mert a mutet utan 4 nappal kezdtem verezni. Akkora mar mulnia kellett volna. Illetve lelki okok miatt. Egyszeruen nem tudom elfogadni, hogy ez tortent. Es amit irtam fent is hogy a tuneteim megmaradtak. Egyedul a mellfeszules ami megszunt.

Nem szexeltem azota.

2017. nov. 16. 00:21
 4/10 A kérdező kommentje:
*akkorra
2017. nov. 16. 00:21
 5/10 anonim ***** válasza:
39%
Nagyon sajnálom, közeli ismerősömmel is ez volt, a saját érdekében kellett megszakítani, mindketten rámehettek volna. Menj el dokihoz azért, nézzen át, nem hogy ketten voltak és csak egyiket vették el, volt rá már precedens.
2017. nov. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Tobbek kozott en is erre gondolok. A csaladban is elofordult ez amit irtal.
2017. nov. 16. 00:42
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Miert eled magad ilyesmibe bele ? Hogy ketto volt ?

A hcg hetek alatt urul ki. Probalj tovabblepni, es a kovetkezo babara gondolni !

2017. nov. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem elem bele magam. Nem szeretnem, hogy ez legyen mert akkor meg poroghetnek azon hogy van e valami baja vagy hogy mehetek ujabb mutetre. Csak meg mindig terhesnek ereztem magam gondoltam csinalok tesztet hogy megnyugodjak. Azt hittem negativ lesz, de mivel pozitiv igy feltettem a kerdest, hogy mennyi ido alatt urul ki a hcg. Koszonom szepen mindenkinek a valaszt! :)
2017. nov. 16. 01:10
 9/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem veteles utan tobb mint 3 hetig pozi volt. Aztan marcsak 2 honapra rá !:)
2017. nov. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
40%

Normàlis hogy mèg voltak/vannak tüneteid nem mindenkinèl mulnak el rögtön àlltalàba azt mondjàk az első menzeszig lehetnek tünetek ès csak az utàn mùlnak ès sokaknál egèsz addig pozitivat is mytat a teszt mig meg nem jön nekik.

nekem is most volt 2 hònapja abortuszom átèrzem a helyzeted 3-4hèt utàn menj vissza kontrollra hüvelyi uhval megnèzi az orvos minden rendben van e de ha panaszaid vannak mint pl darabos erős vèrzès akkor azonnal vissza kell menni

de gyenge vèrzès normàlis ha nem darabos

2017. nov. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!