Mennyire emberségesek egy abortuszra váró nővel a kórházban? Lehet kérni külön egyszemélyes kórtermet? Vagy célszerűbb magánkórházba menni ilyen igényekkel?

Figyelt kérdés

Alapból nem vagyok oda a kórházakért és egy ilyen beavatkozás mellett sem jókedvűen dönt az ember. Félek attól, hogy esetleg a nővérek hozzáállása nem lesz a megfelelő és semmi kedvem egy flegma alkalmazott beszólásait hallgatni...

Az ilyen mennyire gyakori?

Vagy ugyanúgy ellátnak, mint mindenki mást?

A külön kórterem mennyire kivitelezhető? (Akár pénzért is.)



Megyeszékhelyen élek, viszont a legközelebbi magánkórház is 150 km-re van és nem tudom, hogy abortusz után egy nappal leszek-e olyan állapotban, hogy hazavezessek, vagy utazzak ennyit. De persze ha ott annyival jobban a körülmények és a személyzet hozzáállása is más, akkor kétszer ennyit is utazom, ha szükséges.


2017. nov. 20. 17:13
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
58%
Nalunk a hozzaallas nagyon durva ... :/ erthetetlenek hogy nem mindenki akar gyereket.
2017. nov. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
Teljesen valtozo.. van, ahol a szulo nokkel es az epp vetelesen atmenokkel is ugy bannak, mint egy darab sz.r sajnos (tapasztalat).. probalj meg eros lenni es figyelj magadra, ha ugy veszed eszre, a noverek/orvos nem teszik meg. Mielobbi felepulest!
2017. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%
Én voltam egy szobában abortuszon és vetelesen átesett nőkkel. Mindkettővel normálisak voltak. Nálunk egyszemélyes szoba nincs, így azt hiába kér bárki.
2017. nov. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
80%

"Félek attól, hogy esetleg a nővérek hozzáállása nem lesz a megfelelő és semmi kedvem egy flegma alkalmazott beszólásait hallgatni..."

Kérdező, idióta, okoskodó, flegma alkalmazott sajnos bárhol előfordulhat - nem csak a kórházakban - az ember eldönti, hogy vagy keresztülnéz rajta, vagy a helyére teszi.

(amit én ismerek nőgyógyászatot, ott a főorvos simán kirúgta volna azt, aki bármelyik pacienssel bunkó, szóval nem nagyon volt rá eset)

2017. nov. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Én vetélés miatt voltam egy szobában 3 abortuszos lànnyal, abból 2 bőgött ebédre olyan bunkók voltak velük.

Többek közt minden alkalommal mikor a szobában jàrtak, elnézést kértek tőlem, hogy "ilyenekkel" tudtak csak egy szobàban elhelyezni. Nagyon kínos volt :/

Szóval ha megteheted, menj magánba. Esetleg legyen veled valaki aki hazavezet.

2017. nov. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
22%
Mit vársz? Fanfárokat és legyezős lányokat? Simogassák meg a kis fejedet, amiért megöleted a gyereked, aki nem tehet arról, hogy élvezkedni támadt kedved anélkül, hogy vallalnád a következményeket, vagy netán megtetted volna a megfelelő óvintézkedéseket? Ne aggódj, a gyerekednél jobban biztos nem fogsz szenvedni. :(
2017. nov. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
64%

6os, a "gyerekénél" csak te vagy agyhalottabb. Nem érez fájdalmat mert nincs kifejlett idegrendszere, te szerencsétlen, mit jössz ide az okoskodó szentfazék dumáddal? A kérdésre válaszolj.

Kérdező, ismerősök elmondása alapján nem voltak bunkók (különböző városokban csináltatták), de ez lutri, igaza van egy korábbi válaszolónak, hogy ítélkező tahók mindenhol vannak...

2017. nov. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
72%

#6, az ottani dolgozó azért van ott, azért kapja a fizetését, hogy legjobb tudása szerint ellássa a pacienseket, a döglött csótányt nem érdekli a privát értékrendje és véleménye, ha kifogása van a munkája ellen, lehet elmenni máshova dolgozni, senki sem kötelezte, hogy a nőgyógyászaton kell dolgoznia.

Ha egy ilyen szituban a páromat elkezdené gyilkosozni egy ottani dolgozó, garantálom, hogy az lenne az utolsó munkanapja ott.

(persze nem kell aggódni egy percet se, a gyilkosozók csak arctalanul ilyen bátrak...)

2017. nov. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
88%
Szombathelyen velem normálisak voltak.
2017. nov. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim válasza:
70%

6-os kommentelő..

Miután fogalmad nincs miért kell megtennie ezt a lépést ,ne legyél ekkora paraszt..elég lesz neki ezt végig csinálni neki..miért érzi azt a sok okos kommentelő ,hogy csak felelőtlenség miatt kell valakinek abortuszra mennie???

Amíg nem tudod mi van a háttérbe kussolj inkább szerintem...

2017. nov. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!