Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortusztabletta mitől lehet?

Abortusztabletta mitől lehet?

Figyelt kérdés
Sziasztok nekem az lenne a problémám h terhes voltam 6 hetesen kiderult h petezsak van de nincs semmi benne a Nodoki adott abortusztabletta okt22 én meg volt a veteles egész 6ig véreztem 6-tól 14ig barna folyasom volt akkor fel hívtam a dokit azt mondta h ez normális 14en megint beteg lettem tegnapelőtt végeztem és mamma egész nap semmi se volt viszont estére megint véreztem egy kicsit mitől lehet Holnap fel hivOM a dokim de addig is nyugtassatok meg :( mi lehet a baj ???
2017. nov. 22. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:
32%

Mert telefonon beléd lát a doki?

Maradandó károsodásaid lehetnek, ugyanis az abortusztabletta nem takarított ki teljesen. Ezért is illegális Magyarországon.

Valószínűleg kaparásra lesz szükséged. Ügyelet azonnal és imádkozz, hogy később lehessen még gyereked, amikor akarsz.

2017. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, mivel okt 22. egy hónapja volt, nem lehet, hogy simán megjött? Van bármi egyéb panaszod? (menzesztől különböző fájdalom, láz, akármi?)
2017. nov. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%
A nődoki nem adhatott abortusztablettat mert törvenytelen lenne, plane üres petezsakra..te siman menstrualsz csak
2017. nov. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
Utolsoval ertek egyet. Magyarorszagon nem engedelyezett eljaras a tabletta.valami nem oke a sztorival
2017. nov. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%
Hát, őszintén szólva nem írta a Kérdező, hogy Magyarországon él-e... tehát én a történetet magát nem kérdőjelezném meg.
2017. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem sem itt él, hisz látszik az írásán.
2017. nov. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
6 hetesen még nem adnak tablettát...7. hétig kell szívhangnak lennie.
2017. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
66%
Előző, kérdést olvastad?: "...6 hetesen kiderult h petezsak van de nincs semmi benne a Nodoki adott abortusztabletta ..." Tudod, a petezsáknak nem lesz szívhangja... ahol használják a tablettát, ott inkomplett vetélések befejezésére is használják...
2017. nov. 27. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!