Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mi a véleményetek az abortuszról?

Mi a véleményetek az abortuszról?

Figyelt kérdés

Én nem értek vele egyet. Védekezni kell,persze véletlen becsúszhat. Ha valaki valami rajta kívülálló tényező miatt nem vállalhatja a babát adja örökbe de ne ölje meg.

Ez csak az én véleményem, de kíváncsi vagyok máséra is.



2017. dec. 3. 16:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
98%

Az évek során amit itt a kérdésekre adott válaszokból leszűrtem, hogy az a nő, aki abortuszra akar menni, az egy gyilkos, aki pedig lemond a gyerekéről és örökbe akarja adni, az egy szívtelen senki, aki a pokol tüzén fog élni.


A saját véleményemet pedig én magam sem ismerem. Nem voltam még olyan helyzetben, hogy bármelyik módot is akárcsak mérlegelnem kelljen, nemhogy döntenem benne.

2017. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 anonim ***** válasza:
81%
Én mindig becsülettel védekezek, de ugye 100%-os módszer nincs, ha az ember szexuális életet él. Ha teherbe esnék, elvetetném. Nekem nincs időm és energiám tanulás mellett egy terhességre. Persze, meg lehetne oldalni, de én nem szeretném ezzel tölteni 21 évesen az időmet. Így ha becsúszna, nem szülném meg, hogy aztán örökbeadjam, hanem elvetetném minél hamarabb.
2017. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
87%
Pl ha megerőszalolnak, nem tudnám kihordani, hogy aztán örökbe adjam. Ha nincs keze lába, megint csak nem tartanám meg, mert az nem élet neki sem...
2017. dec. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
80%
Ha teherbe esnék úgy, hogy nem tudnám vállalni, biztos nem szülném meg és adnám utána örökbe! Ha már megszüli valaki akkor vállalja, nevelje fel. Ha meg csóró és hülye volt védekezni is akkor vetesse el. Nem kell halomra szülni a gyerekeket, túlnépesedett a Föld.
2017. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
77%
Miért kell kiírni, ezer meg ezer ilyen kérdés van már, nem egyszerűbb beírni keresőbe az 1 szót?
2017. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 A kérdező kommentje:

Ha a gyerek beteg és ez hamar kiderül az teljesen más,egy teljes életet élni képtelen babát valószínűleg(problémától függően)én is elvetetnék.

Egy szóval sem mondtam,hogy bűn elvetetni egy babát,de a legtöbb esetben nem értek vele egyet.

Aki inkább elvetetné mint örökbeadná kifejtené,hogy miért?

Aki esett már át abortuszon elmondaná a döntése okàt?


Köszönöm az eddigi válaszokat.

2017. dec. 3. 17:09
 8/65 anonim ***** válasza:
74%
Mert koránt sem biztos, hogy az öröobeadás után jó helyre kerülne.
2017. dec. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 anonim ***** válasza:
83%

Egyetértek az első válaszolóval.

Csak annyit tudnék hozzáfűzni, hogy semmiképp nem ítélném el sem az abortuszt, sem a megtartást, sem az örökbe adást. Az érintett személynek így is felfoghatatlan sérelmeket okozhat bármelyik a helyzetétől függően, nem traktálnám még azzal is, hogy a fejéhez vágom, hogy mocskos gyilkos.

2017. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/65 anonim ***** válasza:
76%
Inkább abortusz, mint egy elcseszett élet.
2017. dec. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!