Szerintetek változni fog?

Figyelt kérdés
nem vagyok szerelmes a páromba és terhes lettem,egyszerűen hányingerem van tőle amikor hozzám ér mióta tudom.. Megtartsam így? Szegény babának se lenne jó,ha külön lennénk..pláne szegénységben így

2017. dec. 23. 16:04
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
91%
Akarod e azt a babát? El tudodnád egyedül tartani? Ez a két legfontosabb dolog. Ha Te nem akarod, és kereseted, lakhatásod sincs, akkor én elvetetném.
2017. dec. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
én elérzékenyültem az ultrahangon is :( de nem szeretem a gyerek apját... sajnos egyedül nem lenne semmi sem..a baj hogy az apuka meg nagyon nagyon akarja.de én nem úgy érzem.
2017. dec. 23. 16:07
 3/21 anonim ***** válasza:
89%
Nehéz ügy... :( Az a baj, ebbe nem lehet érdemi tanácsot adni. Az nem kizáró ok, hogy egyedül lennél a babával, de hogy nincs pémzed, lakhatásod, az úgy már igen. Fogalmam sincs, mit tennék :(
2017. dec. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
ő szeret minket,de én nem..mióta terhes vagyok szó szerint kiszerettem belőle,egyszerűen nem tudom mit tegyek :( és hogyan tudnám eltitkolni előtte ezt? hogy elvetetem..
2017. dec. 23. 16:19
 5/21 anonim ***** válasza:
90%

Nem lehet, hogy csak a hormonok szórakoznak veled? Előtte minden rendben volt köztetek?

Eltitkolni nem tudnád, mert első terhesség esetén előző nap este kell befeküdni.

2017. dec. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a hormonok a ludasak. Ha uh-n már láttad, és elérzékenyültél, egyértelmű, hogy már kötődsz a babához, az abortusz nagyon megviselne. Hány hetes vagy?
2017. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
84%

Ha csak a terhesség óta érzed furán magad a párodtól, akkor szinte 100%, hogy a terhességi hormonok játszanak veled. Sokan, amikor megtudják, hogy terhesek-még tervezett babánál is nemcsak becsúszottnál, bepánikolnak. Hiszen megváltozik a tested, a szerepköröd bővül, családdá váltok, édesanya leszel, a párod édesapa. Adja időt magatoknak. Nem kell erőltetni a szexet, az érintést, fog ez még alakulni, rendeződni, hidd el.

Az jó, ha ő szeretné a babát, és te is meghatódtál az UH képét látva. Így van rendjén, a babavárás nem egy full rózsaszín örömmenet, vannak benne kételyek, rossz hangulat. (majd amikor kívánni fogod az uborkát vagy -1 fokban a fagylaltot... :-))


Boldog babavárást kívánok nektek!

2017. dec. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
18%
Nem kell előző nap be feküdni, nekem se kellett. Van olyan kórház ahol altatasban tagitanak, reggel mész délután jössz. De kórháza válogatja.
2017. dec. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
43%
Ilyen körülmények közt valószínű, hogy ennél sokkal nagyobb problémáid lesznek :(
2017. dec. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
A hormonokra sok mindent rá lehet fogni de azért túlzásba ne essünk. Ha a szivedre teszed a kezed nem lehet hogy voltak gondok előtte is csak maximum magadnak sem ismerted be?
2017. dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!