Hány hetes terhesen volt abortuszotok?

Figyelt kérdés

2017. dec. 30. 16:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%
12.
2017. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%

Micsoda nagyszerű kommentek! Gratulálok!

7 hetesen sajnos. Bár nem kérdezted...leírom, szörnyű emlék, soha nem fogom elfelejteni, egyiket sem, mert kettő volt. Az első az spontán ab, csak műtéti úton kellett befejezni, de ugyanaz a folyamat. A második három gyerek után. A legkisebb volt egy éves akkor és mindhárom császármetszés volt. Nagyon féltem megtartani a terhességet plusz költöztünk átmenetileg a szüleimhez két 10 nmes szobába öten, mert építkezésbe fogtunk. Emiatt a szívem hasadt bele, de nem tartottam meg. Nem tudtam normálisan védekezni...óvszeres baleset volt, aztán elmentem esemény utáni tablettáért, de a 160-as vérnyomásom miatt lebeszéltek róla, hogy bevegyem.

2017. dec. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
26%
Hát utolsó, jól átcsesszintettek az orvosok, az esemény utáni nem befolyásolja a vérnyomást. Az meg, hogy te úgy döntöttél, elveteted a gyerekedet a te dolgod, csak ne mond hogy jajj a szíved szakadt bele..te döntöttél az életéről és haláláról. Hacsak nem 15 évvel ezelőtt volt, 3 császár után is simán ki lehet hordani egy terhességet. csak annyi hogy negyedik császárnál már máshogyan vágnak. Láttam nem egy nem kettő ilyen császárt. Úgyhogy az hogy nem vállaltad, a te felelősséged.
2017. dec. 30. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudsz felidegesíteni, sem felzaklatni. Lesz.rom, hogy mit fröcsögsz.
2017. dec. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
ha 8 hetes vagyok még beleférek az időbe? mármint mindent eltudok intézni a 12. hétig?
2017. dec. 30. 16:42
 6/15 anonim ***** válasza:
56%

Jajj mennyi nagy okos van itt, akik nagyon ügyesen tudnak ítélkezni, persze teljesen ismeretlenül... Ennyi telik tőlük, más egyéb nem. Hallottatok védekezés MELLETTI teherbeesesrol??! Azta, biztos ez új nektek, de igen bizony, van aki védekezés mellett lesz terhes, kedves “Nem, mert én tudok védekezni” okostojás.

És SENKI nem öl meg senkit abortusz során, ez egy teljesen legális műtét, amire minden nőnek joga van a 12.hetig, ha tetszik ez sokaknak, ha nem. Nem is értem egyesek mégis mit képzelnek magukról, hogy akik itt válaszolnak és leírják saját tapsztalataikat és történetüket, azoknak kezdenek predikalni, hogy így-úgy-amúgy. Ne tudjatok már jobban a másiknál, hogy neki mi volt a jó és mi nem és mit érez vagy mit nem!!


Ja és 9 hetesen volt, védekezés mellett kedves ítélkezők...

2017. dec. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%

Nem volt abortuszom nekem sem, de nem kéne itt ítélkezni!

Ja és 11 hetes terhes vagyok ( kimozdult mirena spirál mellett fogant baba)

2017. dec. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
2%
Utolsó ez érdekes,hogy elmozdult a hormonos spirál és terhes lettél...
2017. dec. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%
Igen terhes lettem 1 évvel a felhelyezés után. Mi ebben az érdekes? Természetesen levették, ennyi.
2017. dec. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
89%
Miért olyan hihetetlen, hogy spirál mellett terhes az ember lánya??? Nem egyszer fordult elő. Vannak nők, akik többszörös védekezés mellett is képesek teherbe esni.
2017. dec. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!