Normalis ez? Volt ilyen masnal is?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szerdan lesz 5 hete,hogy terhessegmegszakitasom volt...Ket napja csak barnás nyálka jön belőlem,minimalis az is..se mellfájás,se se görcsök..Volt màr valaki így?

#abortusz #terhességmegszakítàs #nyàk
2018. jan. 1. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Hogy? Mit nem gondolsz normálisnak? 5 hét után mit vársz?
2018. jan. 1. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mi az,hogy mit vàrok? Normálisan feltettem egy kérdést szerintem....
2018. jan. 1. 11:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem tetted fel normálisan! Azt kérdezed, hogy volt-e valaki így? 5 hét után miért lenne mell fájás, meg görcs? Múlnak a tünetek, ennyi. Az a normális! Nem érthető, hogy mire vonatkozik a kérdésed!
2018. jan. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Arra,hogy nem jött meg,helyette ez van.... Műtét utan rendesen volt menstruaciom 5napig kb....4-6hét mire a következő megjon...Erre voltam kíváncsi,hogy esetleg volt e valaki így,hogy ennyi idő utan nem menzesz jelentkezett ,hanem ez a barna nyàk. :) Remelem így érthető.
2018. jan. 1. 12:13
 5/7 A kérdező kommentje:
Mellfajas es gorcs azert,mert rengeteg abortuszon atesett nőnek van a kovetkezo menzesz elott, ennyi ido elteltevel...en meg nem érzem,jelet sem,hogy esetleg megjonne a közeljövőben.
2018. jan. 1. 12:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem missed ab után nagyjából minden normális. Én 3 hétig vereztem (na nem egyfolytában, hanem 2 hétig kb rendes vérzés, hol több hol kevesebb, meg még 1 hét barnazas)...ezek után fogalmam sincs mikor fog megjonni. Lehet h lesz rendes ver is csak egy kicsit barnazol előtte.
2018. jan. 1. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. jan. 1. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!