Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mikor menjek először a dokihoz...

Mikor menjek először a dokihoz? Mensi szerint 4 hetes terhes vagyok. Mi a legkorábbi hét amikor kiadják az abortuszhoz a papírokat?

Figyelt kérdés

2018. jan. 11. 10:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem elég akkor mint várt terhességnél, olyan 5-6-7 hetesen.
2018. jan. 11. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem pozitív teszt után azonnal, ha nem akarod megtartani.

Minél előbb műtenek, annál jobb.

2018. jan. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Addig nem tudsz intézkedni,míg a kezedben nincs a papír az élő terhességről.Azt meg akkor állítják ki,ha van szívpulzálás.Kb.6. hét vége.
2018. jan. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

Úgy van, ahogy az utolsó írja. A terhességmegszakítási kérelmet csak akkor lehet elindítani, ha bizonyított az élő terhesség, azaz van szívcsőpulzáció. 6. hét előtt nem fognak látni, tehát csak felesleges kör. De természetesen nagyon tologatni sem érdemes, mivel idő, mire mindent elintézel és időpontot is kapsz, plusz a műtét szempontjából sem mindegy, hány hetes vagy.

Tehát kb. 2 hét múlva menj el dokihoz.

2018. jan. 11. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%

Én 5 hetesen megkaptam a papírokat a műtéthez. Szívhang nélkül.

Mikorra oda jutottam, hogy alá kell írni a papírt a családsegítőnél sajnos már volt :(

Így is 10 hetes voltam, mikor elvették.

2018. jan. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
6+3 terhes voltam ra egy hetre mar mutottek is ...
2018. jan. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
70%
Nekem 6. héten volt szívhang,aztán sajnos történtek dolgok a magánéletben ezért 7+5 naposan visszamentem az orvoshoz ultrahangra,ott mondtam,hogy nem tartom meg.Kiadta a labor beutalót ,csvsz papírokat.Mikor elmentem először csvsz-hoz már aznap felhívtam a kórházat,de 2 hét múlva adtak időpontot!!! Lényegében pár nap alatt megvolt a labor és 2 x visszamentem a tanácsadásra is.. Nekem jövőhéten lesz, 9+5 naposan..hát mit ne mondjak idegörlő várni..napról napra jobban parázok :(
2018. jan. 12. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
16%
Miért akarod elevetetni?
2018. jan. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem lassan majd menj el orvoshoz, kezd el intézni. Többen leírták már, hogy addig nem lehet időpontot foglalni, semmit a műtétre, míg meg nincs állapitva h van szívverés.


Amúgy meg nem értem mégis mi köze van itt bárkinek is ahhoz, h miért nem akarja megtartani!! Magánügy, a lényeg h nem akarja, miért nem lehet ennek megfelelően a KÉRDÉSRE válaszolni?

Igen utolsó előtti, biztos mindne vágya a kérdezőnek h a következő jó nehány évben masok állítólagos segítségére szoruljon és egy ki tudja milyen állapotban levő ingyen szállások tengődjön.. Ez aztán szép jövőkép, biztos pont erre vágyik a kérdező is.... Jó eg, tartsatok már tiszteletben a másik döntését!

2018. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
92%
4 hetes terhes voltam mikor nem jött meg màsnaora teszt pozi lett elmentem nőgyogyaszhoz mondta is hogy 4-5hetes terhessèg ott rögtön odaadta a papirokat ami az abortuszhoz kell intèzni azon a hèten is is lett intezve mert hètfőn mentem viszont műteni csak a 7.hèten műtöttek pont 7hèt 2 napos voltam 7.hèttől műtenek csak de jobb ha a papirok megvannak előbb ès nem kapkodni kell
2018. jan. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!