Tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Abortuszom lesz,a 2. családvédelmis látogatásnál kaptam papírt pecséttel.Az igaz,hogy csak 8 napig érvényes? A kórház onnantól számítva a 9. napon adott időpontot. Pedig én még aznap kértem időpontot a kórházban.

2018. jan. 14. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Kérdező, nem, nem igaz.
2018. jan. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Ja, az igazság pedig:

"Mi történik a második tanácsadás

alkalmával?

A második tanácsadásra legkorábban az első tanácsadást követő

3. napon kerülhet sor. Ha a nő továbbra is fenntartja kérelmét,

ekkor már célzottan a terhességmegszakítás elvégzésének

módjáról, körülményeiről és a beavatkozás után elérhető segítségről

kap tájékoztatást.

A kérelmező által aláírt kérőlapot a védőnő is aláírja, az eredeti

példányt a következő napon megküldi a műtétet elvégző

egészségügyi intézménynek. Egyúttal kiállítja a terhességmegszakításért

fizetendő térítési díj befizetésére szolgáló utalványt,

vagy igazolást állít ki a térítési díjra vonatkozó fizetési kötelezettség

alóli mentességről. A befizetés igazolása nélkül a beavatkozás nem végezhető el. Ezt követően 8 napon belül lehet

jelentkezni a kiválasztott egészségügyi szolgáltatónál, kórházban időpontért."

Tehát a 8 nap az időpont kérésére (jelentkezésre) áll, nem a beavatkozásra.

2018. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ment a zöld :)
2018. jan. 14. 18:18
 4/7 anonim ***** válasza:
6%
Biztos nem csak 8 napig érvényes. Amúgy lehet tudni, hogy miért akarod elvetetni?
2018. jan. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Ezt a"lehet tudni miert akarod elvetetni"-t minden abortusz kerdesnel valaki felteszi..Hat kinek mi koze ehhez?? Az ő dontese...Jobban alszol,ha leirja kedves utolsó?
2018. jan. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
19%

Én nem biztos, hogy jobban alszom, de meggyőződésem, hogy az az emberke, aki már most ember az anyukája hasában, megérdemel legalább egy-két gondolatot és szót, mielőtt kidobják a kórházi hulladékba. Ő ugyanis a kérdező kisbabája, aki abszolút ártatlan abban, hogy összehozták, de biztos inkább az életet és az anyukáját választaná, mint a halált.

Sajnos ezt azért írom, mert jópár éve nekem is volt abortuszom és iszonyúan megbántam, azóta próbálok másokat ráébreszteni, hogy ez egy nagyon hazug intézményrendszer, ami terhességmegszakításnak és kisműtétnek tüntei föl a saját gyermeked megöletését.

2018. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

Megint szentbeszédet kell tartani minden abortuszos kérdésnél te jó ég,....


Nekem is volt abortuszom és ha önzőnek hat, ha nem, nem bántam meg! Oka volt hogy ez lett belőle, nagyon más választásom/választásunk nem volt és épelméjű felnőtt vsgyok. Ha valakit se a nőgyógyász, sem a családvédelmis nem tudott rábeszélni, akkor nehogy már ti itt név nélkül meg arc nélkül, teljesen ismeretlenül akarjátok megmondani hogy neki mi a jó. Eldöntötte, ennyi.

2018. jan. 16. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!