Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ezek a videók valóban igaziak,...

Ezek a videók valóban igaziak, vagy csak manipulácio?

Figyelt kérdés
Abortuszom lesz sajnos, nagyon felkavartak ezek a videók, de a döntésem ugyanaz maradt. Viszont tényleg érdekelne, hogy van-e valosagalapja. Pl ma ezen pityergek reggel óta [link]

2018. jan. 17. 21:28
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 Zoli780806 ***** válasza:
61%

Szerintem igaziak.

Te életed, te döntésed, csak azt kívánom, hogy sose bánd meg.

Jó egészséget kívánok!

2018. jan. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 Bajoskaa válasza:
39%
Én is ugy voltam h elvetetem de a szvem nem hagyta az abortusz napján a korházba meg gondoltom magam és bem bántam meg, nagy nehéz de csodálatos az én kis 10 hetessemel a napok. Gondd át, egy kis csoda van odabent, anbyira fogod várni szeretni. Mig a pocakban van arra vársz hogy megmozduljon, utánba hogy mikor születik és ha megvan minden a leges legjobb semmi sem lehet nálla fontosabb. Várod mikor forditsa, emeli a kis fejét. Olyan boldogság önt el ha rádmosolyog. Egyszonak is 100 a vége, ne tedd, hidd el nagyon boldog leszel. Mi a párommal 20 évesek vagyunk.
2018. jan. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves első!


Második, nem sikerült értelmezni a kérdést? 😏

2018. jan. 17. 21:47
 4/64 anonim ***** válasza:
57%
igaz, miért ne lenne az? egy ember van benned, nem sejtcsomó, mint láthatod, bár sokan szeretnek ezzel dobálózni
2018. jan. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
64%

Ezek szerintem valóságosak. Én is pont ezt a videót néztem meg tegnap, és szíven ütött. Figyelj, szerintem a második válaszoló értelmezte, amit írtál, csak próbál jobb belátásra bírni. Szerintem egyszerűen csak nagyon helyén van a szíve.

Én az abortuszom előtt kb senkivel nem beszéltem, nem mutatott senki videót (16 éve volt, nem is volt még ez a nagy netezés meg infó-áradat, mint most), megtettem, mert bebeszéltem magamnak, hogy ez az egyetlen megoldás, és azóta verem a fejem a falba, hogy hogy tehettem ezt a saját picikémmel. Szerintem a 16 év alatt hónapokra jönne ki, hogy összesen mennyit bánkódtam-sírtam. Bármit megtennék, hogy visszafordíthassam az akkori döntésem következményét.

2018. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező miért bántod a 2-est? És igen, nem tákolmány a videó! Annyi a különbség, hogy darabolni is szokták és kis kobakkal és testrésszel találkozhatsz! Ha kiderülne, hogy valakik ezzel szórakoztak volna (fene a gusztusukat) és hamis a videó, akkor is utána lehet nézni, rengeteg felvétel van ma már a képalkotó eljárásoknak köszönhetően arról, hogyan fejlődik a magzat. Ha bedobod a google-ba, kidob rengeteg fotót! De csak simán a 6 hetes ultrahangon is hallhatod és láthatod! Ne bánts olyat, aki már túl van a döntésen és boldog, hogy elhitte, hogy gyermek van a pocakjában és nem szőrcsomó.
2018. jan. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
70%

Ez speciel valószínűleg igazi, viszont jó eséllyel egy spontán abortált magzatról van szó. Megszakítás esetén nem "válogatják ki" az embriót az eltávolított nyálkahártyából. Túlságosan "tiszta" a környezet.

De ha mégis, akkor sem az a felháborító, hogy az anya elvetette a netán rossz körülmények közé érkező (vagy bármi más okból nem vállalható) még EMBRIÓT, hanem az, ahogyan piszkálják.

2018. jan. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
50%
És ne pityeregj, főleg pedig ne nézz ilyen videókat. Nyilván oka van, hogy így döntöttél. Annak idején én is meggondoltam magam, kb. az utolsó pillanatban, mert elgyengültem. Aztán a 15. héten spontán abortáltam. Elvileg semmi ok nem volt rá, nem stresszeltem, nem erőltettem meg magam, semmi előjele nem volt. Sokkal könnyebben túlléptem volna rajta, ha a kb. 6-7 hetes embriót elvetetem, mint hogy akkor veszítsem el, amikor már a mozgását vártam. Nagyon megviselt és átkoztam magam, amiért 2 hónappal korábban nem mertem meglépni az abortuszt.
2018. jan. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 A kérdező kommentje:

Nem bántom, csak épp nem a kérdésre válaszolt.


Egy szóval nem írtam, hogy szorcsomo lenne a hasamban. Sőt... De ez sajnos nem változtat a körülményeken.


Szerintem azért piszkálják (rémes, igen) hogy megtudják mutatni, hogy él a magzat. Mert valljuk be, így azért sokkal megrazobb :(

2018. jan. 17. 22:15
 10/64 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom kedves utolsó! De tudd, ha akkor elveteted, nem is tudnál róla hogy meg sem született volna. Abban a hitben lennél, hogy élne... Szörnyű ami veled történt :(
2018. jan. 17. 22:17
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!