Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hogy lehet ezzel együtt élni?

Hogy lehet ezzel együtt élni?

Figyelt kérdés

Volt egy abortuszom és RETTENETESEN megbántam. Azoknak a válaszát várom, akik szintén hasonló helyzetben vannak.

Hogyan tudtok ezzel együtt élni??


2018. jan. 26. 21:09
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Pszichológus, és máskor jobban meg kell gondolni a tetteink következményeit.
2018. jan. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Olyan, mint a gyász. Soha nem fog elmúlni a fájdalom, csak tompul....nekem idén töltené be a 8-at :(

Azota szuletett egy babám, most mar a megfelelo idoben, a megfelelo ferfitol, o 2 eves lesz. Boldog vagyok,imadom a ferjem es a kisbabam, de soha nem felejtem el mekkorat hibaztam, es hogy milyen lenne vele...milyen lenne az eletem most. Valoszinuleg “rosszabb”, nehezebb, mint most.

El fog mulni az iszonyu a fajdalom, es tompa gyasz lesz belole.

2018. jan. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
48%

"Hogy lehet ezzel együtt élni?"

Kérdező, valószínüleg jóval egyszerűbben, mint egy nem kívánt gyerekkel, annak fizikai és lelki valójában. Elvégre is az abortusz az egy lezárt történet, amit csak feldolgozni kell... nem 0-24-ben határozza meg az életed nagyon hosszú távon.

2018. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Ajánlom szeretettel: [link]

plakát: [link]

Van vigasztalódás, van gyógyulás és bűnbánat. Külön hétvége van a vetélés fájdalmainak feldolgozására, és külön hétvége az abortusz okozta lelki fájdalom feldolgozására.

2018. jan. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

- Megbocsátasz magadnak, mindenki hibázhat!

- Elôre nézel, nem hátra.

- Ha majd ùjra terhes leszel az segït.

- Nem vagy rossz ember, csak rossz döntést hoztàl.

- Nem olvasod a Gyakorit ebben a tèmában. (Arc nélkül az emberek végtelenül kegyetlenül ítélkezôek és szentnek érzik magukat attòl, hogy ôk nem tettek ilyet.)

- Pszichológus.

- Ne gondold, hogy egyedül csak te tettél ilyet.

2018. jan. 27. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon sokan járnak veled egy cipőben, és nagyon nehéz továbblépni, mert sokan úgy gondolják jogod sincs gyászolni, mert ez egy semmiség! Ez nem igaz. Tovább élned muszáj, arra törekedj, hogy többé ne kerülj ebbe a helyzetbe. Bár ezt senki nem tudja helyetted végigvinni.
2018. jan. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Hozztal egy dontest azzal mar semmit nem ersz, hogyha most onmarcangolasba kezdesz. Megbantad, sird ki magad egy parszor es utana talpra fel, mert az elet nem var rad hanem megy tovabb. Probalj meg ugy elni hogy legkozelebb ne keverd magad ilyen helyzetbe
2018. jan. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!