Cila-Bila kérdése:

Mennyire volna népszerű Magyarországon egy abortuszt tiltó törvény?

Figyelt kérdés
Egyéb szociális és társadalmi intézkedések mellett megszavaznám. Sírunk, hogy fogy a magyar, idegen népek leselkednek a határnál, hogy megoldják nem a magyarok, de a népesség fogyatkozást és mi ezrével öljük meg saját gyermekeinket a jövő nemzedékét. Nekünk nem 10 millió lakósra, hanem 10 millió magyarra van szükségünk.Milyen lélekkel élnek azok a párok , akik felelőtlenül nem vállalják szexuális életük gyümölcsét és a fehér maffia segítségével megölik megfogamzott magzataikat? Ha az utolsó 20 év 6 millió magzat megölését vesszük alapul, a magyar egy gyermekgyilkos nép.Ebben természetesen az utóbb 25-30év politikájának is nagy szerepe van, ellenségeinknek minél kevesebb a magyar annál jobb. Nem veszitek észre, hogy a gender, bal és jobb liberális politika mind arra játszik, hogy pusztuljon a magyar. Ezt akarjátok???

#gender #jobb és bal libsi politika #aburtusz.
2018. jan. 28. 13:41
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
92%

Nem tiltanám be az abortuszt.

Jobb ha egyre több gyerek születik betegen mert az anyja az egész terhesség alatt drogozik, cigizik, piál?

Jobb ha a gyerek bántalmazásban nő fel?

Jobb ha a gyerek szeretet nélkül nő fel?

Nem minden fekete és fehér

2018. jan. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
87%

Nincs penze az államnak intezetis gyerekekbe ill beteg gyerekekbe fektetni es azt propagálni.

Max ha erre kapna lenyulhatos unios pénzeket akkor talan növelné az árvaletszamot es lenyelné a csecsomgyilkossag növekedését.

2018. jan. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 anonim ***** válasza:
88%
Semennyire. Inkább az abortusz, mint millió olyan gyerek, aki rossz körülmények közé született, éhezik, bántalmazzák...
2018. jan. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/77 anonim ***** válasza:
40%
Én inkabb fog.gatlo helyett már kifejlesztettem volna atmeneti meddősegi tablettát inkabb foleg szuloknel elő tiniknek.
2018. jan. 28. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 anonim ***** válasza:
85%
Na kedves kérdező... te magad vagy az élő reklám az abortusz mellett.
2018. jan. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/77 anonim ***** válasza:
45%
Vagy ffi kasztralast. Miattuk is a sok bántalmatott ehező gyerek most is pl Afrikát is sterilizalni kéne
2018. jan. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 anonim ***** válasza:
79%

20 ev alatt 6 millio abortusz? Ez evi 300 ezer lenne. De nem ennyi abortusz van Magyaroszágon.

En nem tamogatom az abortuszt, magam nem is mennék el ra, de sok esetben van létjogosultsága. Ez a pusztuljon a magyar szöveg meg... Igen, mindenki ellenunk esküszik ossze. Az egesz vilag a magyarok pusztulását kivanja... 😂

2018. jan. 28. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/77 anonim ***** válasza:
96%

Én ellene lennék egy ilyen törvénynek, még ha nem is volt soha abortuszom.

Egy ilyen törvény hatására, csak több elhagyott gyerek lenne, meg több illegális abortusz. Az ilyen diktatórikus törvényeknek sose lett jó vége. Szerinted amúgy jó lenne egy olyan gyereknek, akivel mindig éreztetik, hogy ha a törvény nem tiltotta volna, akkor inkább elhajtották volna? Biztos sok egészséges lelkületű gyerek nőne fel ebben a tudatban. Erre a libsizős összeesküvés elméletre inkább nem is írok semmit. A "fogy a magyar"érv meg sose hatott meg engem gyerekvállalás kérdésben, nem szülnék azért, hogy a magyarok ne fogyjanak.

Ja és egy érdekes dokumentumfilm számodra: https://www.youtube.com/watch?v=_4ICZyCJ5AA

2018. jan. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:
88%

Provokálsz.


Amúgy szerintem rajtam kívül más ne döntsön az én testemről.

2018. jan. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
94%

Túltoltad.

Abortuszellenes vagyok inkább, ha választani kell. Ez kimerül abban, hogy ha nem akarok gyereket, akkor megteszek mindent, hogy ne essek teherbe. Soha nem volt abortuszom, és elkötés után már ki merem jelenteni, hogy nem is lesz.

Azt tudom javasolni mindenkinek, aki az abortusz ellen van, hogy szintén védekezzen, ezzel is gondoskodva arról, hogy kevesebb legyen.

Számomra ez az egyetlen logikus lépés.


Ha teljes mértékben tiltják, akkor sok beteg gyerek fog születni.

Ha bizonyos esetekben engedik, akkor máris ott vagyunk, hogy megoldható.


Azt az egyet támogatnám, hogy olcsóbb legyen a gumi óvszer, esetleg bizonyos helyzetekben legyen ingyenes, könnyítsenek a petevezeték elkötés és a vazektómia feltételein, és szintén csak egy jelképes összeget kelljen fizetni, illetve ne csak inkubátorba lehessen következmény nélkül újszülöttet hagyni, hanem pl. védőnő, mentős, rendőr stb. is "át tudja venni", titoktartási kötelezettség mellett. Tehát ha pl. egy eldugott zsákfaluban a Gizike titokban megszüli a gyereket, akkor felhív egy számot, jönnek érte, és elviszik a picit. És ezzel hivatalosan is lemond róla, nincs eljárás.


Amíg ilyen egyszerű abortusz feltételek mellett is ölnek meg nem kívánt újszülöttet, addig inkább azzal kéne foglalkozni, hogy ilyen ne történjen meg.

2018. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!