Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Annyira hirtelen, félelemből döntöttem, a párom rám bízta a döntést én meg így egyedül nem mertem. Aztán rájöttem milyen rosszatt tettem. Nem hagyott békén a dolog abban a 9hónapban egyre mélyült a szomorúságom mert tudtam milyen csodálatos lenne egy gyerekkel. Még ha nem is most de egyszer amúgy is akartuk. Mit tegyek hogy ez a lehetetlen lelkiismeret furdalással teli helyzet jobb legyen és ne minden reggel azzal a gondolattal keljek h meg kellett volna tartanom.

(Utánas nem probalkoztunk, nekem párom lelki támogatására volt szükségem de nem birta es elhagyott.

23l



2018. jan. 29. 10:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Tudom itt sokan vannak akiknek már huszonévesen gyerekük van de nekem ez nem volt olyan egyértelmű és még bőven abban az időben voltam amig lehet dönteni.
2018. jan. 29. 10:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A jó, és a rossz döntéseinkkel is együtt kell élni. Te döntöttél, senki nem kényszerített, fogadd el, és engedd el.
2018. jan. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
61%

A párod valószínű akkor is elhagyott volna ha megtartod. Nyilván nem könnyű egy ilyen döntéssel együtt élni de próbálj a jövőre koncentrálni és figyelj oda a védekezésre ameddig nem érzed úgy hogy egy stabil kapcsolatban mindketten szeretnétek gyereket.

De meg kell gyászolni ezt is, hagyj időt erre magadnak.

2018. jan. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%

Ha semennyire nem tudsz túllépni, akkor lehet célszerű lenne pszichológiai segítséget kérned. Nem ciki dolog, azért vannak, hogy nehéz helyzetben segítsenek.


Esetleg tudatosítsd magadban, hogy miért döntöttél akkor ott, úgy ahogy, és fogadd el a döntésedet. Bocsáss meg magadnak.

2018. jan. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!