Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Kiket avattatok be abba, hogy...

Kiket avattatok be abba, hogy abortuszotok lesz? Legjobb barátnőnek ilyen esetben elmondanátok?

Figyelt kérdés

A legjobb barátnőm 4 évvel idősebb nálam, születésem óta ismerjük egymást. A családjaink jóban vannak, szóval konkrétan mellette nőttem fel, napi kapcsolatban vagyunk. Viszont neki már van egy lassan két éves kislánya, és jelenleg ismét terhes. Ők a barátjával/élettársával nagyon családcentrikusak, 3-4 gyereket szeretnének. Ezért sem tudom, hogy beavassam-e őt abba, hogy én nem vállalom ezt a terhességet... Egyelőre csak az orvosom és az anyukám tudja, de a legjobb barátnőm már többször mondta, hogy látszik, hogy van valami, amit nem mondok el neki és nem érti, hogy miért.

Csak kicsit kellemetlen, hogy ők azon vannak, hogy minél több gyerekük legyen, én pedig nem akarok anya lenni.


2018. febr. 20. 15:41
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
18%
Azért az durva, hogy épp most készülsz megolni egy életet, te pedig azon lovagolsz, elmond-e a barátnődnek...
2018. febr. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
84%
Ha már úgyis utalt rá a barátnőd,hogy valami "nem stimmel" veled és te is inkább úgy érzed,hogy meg kellene osztanod vele,akkor én elmondanám neki a helyedben.
2018. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
25%

Én nem akarnám tudni, mert utána soha az életben nem tudnék a barátnőmre úgy nézni ahogy régen, hisz megölte a saját gyerekét. Valószínűleg a kapcsolatot is megszakítanám vele.


Off: ha nem akarsz anya lenni miért nem védekezel basszus?

2018. febr. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
57%

jaaahj most jönnek azok a nők akik szerint gyilkos vagy :D:D

mond el neki nyugodtan, attól hogy ők nagy családról álmodnak neked más életed van amibe épp nem fér bele egy kicsi. ha tényleg igaz barátnőd (bár biztos megpróbál lebeszélni róla!!) akkor elfogadja a döntésed :)

2018. febr. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:

Azért ő nem fanatikus, hogy kapcsolatokat szakítson meg egy ilyen beavatkozás miatt.


Sehol nem írtam azt, hogy nem védekeztünk...

2018. febr. 20. 17:00
 6/36 anonim ***** válasza:
24%

Persze akkor te vagy a napi védekezés mellett lett terhes abortuszos..érdekes a való életben eggyel se találkoztam itt meg naponta több is van. Hihető.


Azt meg nem tudhatod ő hogyan reagál. Vannak jóérzésű emberek akik nem tennének ilyet, és nem akarnak ilyen embert a közelükbe.

2018. febr. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:

Miért, te mindenkit kifaggatsz, hogy hogyan védekezik és volt-e abortusza?

Furcsa, engem valahogy ez sosem érdekel, ha beszélgetek valakivel.

2018. febr. 20. 17:06
 8/36 anonim ***** válasza:
45%

". Egyelőre csak az orvosom és az anyukám tudja, de a legjobb barátnőm..."

Kérdező, talán a párodnak kellett volna legelőször...

A magzatfanatikerekkel meg nem kell foglalkozni, nálunk is fogamzásgátló melletti az egyik gyerek...

2018. febr. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Nincsen "párom", ez nem egy szerelmi kapcsolat volt.
2018. febr. 20. 17:47
 10/36 anonim ***** válasza:
54%

Az a gyerekkori barátnő, akivel nyilván rengeteg közös élményeket és emléketek van, csupán azért a szimpla tényert, miszerint különbözőek vagytok és bizonyos dolgokat másképp fogtok fel és más a véleményetek, képes kukába dobni, azért egy percig sem kár...

Amúgy meg ahogy említetted a barátnőd nem ilyen álszent szentfazek, mint az itt okoskodó magzatfanatikusok, én elmondanám neki, hisz mint írtad már sejti h valami nem mondasz el neki és nem érti miért nem.

2018. febr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!