Abortusz Budapesten?

Figyelt kérdés
Milyen kórházt ajánlatok Pesten abortuszhoz?

2018. febr. 23. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
63%
Nagy valószínűséggel majd a körzeteshez irányít a CSVSZ-es védőnő, oda, ahova lakhely szerint is tartozol, nem gondolnám, hogy random lehet válogatni.
2018. febr. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
de igen lehet,megkérdeztük,csak beszélni kell a kórházzal amit választunk :)
2018. febr. 23. 12:26
 3/14 anonim ***** válasza:
56%
Smile? Kórházba is mosolygós arcal mész majd?
2018. febr. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Róbert Károly Magánklinika
2018. febr. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
52%

Komolyan egy nyamvadt smiley-n kell fennakadni..??!

Miért mit kéne a kérdezőnek csinálnia, sírni? Ha sírós smiley-t tesz, akkor nyugodtabb lenne a lelked..? Ha mosolyogva megy a kórházba se lenne semmi közöd hozza.


És plusz egy az előttem lévőnek, nekem nagyon úgy rémlik h a barátnőmnek is ott volt abortusza és meg volt elégedve.

2018. febr. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
29%
Én azt ajànlanàm, hogy irtóra gondold àt, el akarod- e vetetni talán életed első gyerekét. Én sajnos elvetettem az enyémet, és soha nem fogom ezt megbocsátani magamnak. Pedig aztàn lett három tündêrem. De ő volt az első! És ő belőle nincs több a világon!
2018. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

3-as nem azért írtam smiley-t...

5-ös köszönöm és 4-es is

Utolsó nem szeretném elhiheted,de rá vagyok kényszerülve és ne haragudj de nem ez volt a kérdés. Köszi,hogy írtál véleményt,de tudom mit csinálok,és igen fáj,de nincs más megoldás

2018. febr. 23. 16:32
 8/14 anonim ***** válasza:
27%
Csak azért írtam le, mert én is pont így gondolkodtam: fáj, de nincs más megoldás... És nagyon fájdalmas volt utólag rájönni, hogy lett volna mégis. Nagyon sajnálom, hogy ez a helyzet. Amúgy beszéltél erről több emberrel? Mert nèha segíteni tud kívülről látni a helyzetünket.
2018. febr. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyon sok emberrel beszéltem és én az utolsó pillanatig küzdök,hogy legyen más megoldás :)
2018. febr. 23. 16:42
 10/14 anonim ***** válasza:
59%
Mi hiányzik hozzá? Milyen segítségre lenne szükséged?
2018. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!