Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mennyi az esélye hogy terhes...

Mennyi az esélye hogy terhes legyek? És milyen esemény utáni tablettákat ajánlotok? Esetleg vény nélkülit is lehet kapni?

Figyelt kérdés
Tegnap éjjel párommal buliztunk és szexeltünk de az óvszer lecsúszott de nem hiszem hogy utána még betette és nem is oda élvezett, nagyon kevés ideig volt bent. Eközben menstruáltam(tudom hogy undorító de sokat ittunk)az volt az első nap, reggel jött meg. Nagyon félek hogy terhes leszek, mert nem tervezem és nem is vagyok olyan helyzetben hogy ezt vállaljam. Azt olvastam hogy nagyon minimális az esélye hogy terhes legyek, főleg hogy meg is vagyok kicsit fázva és úgy hallottam hogy betegség közben nehezebb teherbe esni. Az érdekelne hogy ti ilyenkor mit tennétek? Szüleimnek nem mondhatom el és nem tudok mástól tanácsot kérni. 18/L

2018. febr. 24. 16:46
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
66%
Ez tipikusan az a helyzet, amiben nem kockáztatnék, akkor sem, ha kicsi az esélye (mert az). Eseményutánit nőgyógyász ad, recept nélkül nem kapható. Szerezz receptet és vedd be! N33
2018. febr. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
62%

Nőgyógyászatra kell menni és ő írja fel. Recept nélkül nem kapható. És menstruáció alatt is teherbe lehet esni, nem te lennél az első, szóval ha nem akarsz gyereket, akkor fordulj sürgősen orvoshoz. Bár az esély nagyon csekély, de nem nulla.

És mivel még iszonyatosan tudatlan és felelőtlen vagy, a saját érdekedben ne élj nemi életet. És pláne ne igyál alkoholt!

2018. febr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Hétvégén nem fogok tudni elmenni, ha hétfőn szerzek még időben van?
2018. febr. 24. 16:57
 4/26 anonim ***** válasza:
64%
Hetfon mar keso lesz.
2018. febr. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
56%
Pedig elkéne mondanod anyudnak legalább, mert egy esemény utáni tabletta nem két ft.
2018. febr. 24. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
73%

Ha terhes leszel, akkor lesz nagyobb gondod is annál, minthogy megold, hogy hétvégén elmenj a nőgyógyászati ügyeletre a kórházba. Ott a barátod, az a nagyon felelősségteljes barátod, hát vigyen el.

Amúgy meg 18 éves vagy, elvileg felnőtt, nem? Ja, amúgy nem. De a korodból kifolyólag oda mész, ahová akarsz, tehát elmehetsz orvoshoz is. Mert hétfőn már késő lesz.

2018. febr. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
82%

Orvosi ügyeleten is felírják.

Én egyébként nem vennék be, ha óvszer nélkül nem volt bent.

2018. febr. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
56%
Nekem menstruáció közben sikerült teherbe esnem úgyhogy rohannék a nőgyógyászati ügyeletre ha nem akarsz gyereket.
2018. febr. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
58%
Ne húzd az időt, hidd el ezt még mindig jobb anyukáddal közölni mint azt hogy nagymama lesz, vagy hogy abortuszra mennél.
2018. febr. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
50%
Mindenképp írass fel 72 órás tablettát, magánnőgyógyász hétvégén is szokott rendelni, illetve ügyeleten is felírják. De azt tudnod kell, hogy 3 hónapon belül csak 1x irathatsz fel 72 órásat. Legközelebb jobban vigyázzatok.
2018. febr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!