Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Kibeszelnek munkahelyen mert missed ab.om volt. Es ez nagyon zavar rosszul esik kerdezgettek is es mondtam ez az en dolgom ne fagassanak, de nem nezek oda es a hatam mogott is csinaljak,lenezoen neznek. Emiatt rengeteget sirok es nehezen tudok oda figyelni munkara is. Mit tegyek az ilyen munka tarsak ellen?

2018. febr. 25. 07:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%

Nem értem. A missed ab. az a vetélés. Amikor elmegy a babád. Ezen mit beszélnek ki?

Inkább abortuszod volt, ami szándékos elvetet

2018. febr. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%
*elvetetés. Ez esetben ez van, majd abbahagyják.
2018. febr. 25. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem neked inkabb abortuszod volt, nem vetélésed. Viszont a kollégák miért tudnak egyaltalan az abortuszodról? Ha már valahogy a tudomásukra jutott, akkor ez van. Ez egy baromi megosztó téma és általában mindenki megvan róla a véleménye így vagy úgy, tehát nagyon nem tudsz velük mit kezdeni, csak megvárni, míg elfelejtik és találnak más pletykálnivalót
2018. febr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg eléggé undorító más életébe egy munkahelyen ilyen szinten beleszólni, és ilyen dolgokról faggatni. Akár abortusza volt a kérdezőnek akár vetélések, semmi köze hozzá a "kedves" kollégáknak és nincs joguk se ítélkezni se kibeszélni se pedig kérdezősködni. Ez nagyon gusztustalan viselkedés. Őket minősíti! Nem tudom honnan tudták meg, de akárhogy is ez nem szép tőlük.
2018. febr. 25. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
16%
Nem mindegy, hogy missed abortusz, vagy abortusz volt. Ha kibeszelnek akkor az utobbi.
2018. febr. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%

Új mumkahely?

Sajnos nekem is volt missed ab. :(

De abszolút segítőkészen és kedvesen álltak hozzám a kolléganők, mikor visszamentem dolgozni. Volt, aki elmondta, hogy ő is átélt ilyet, de nem sokkal később egészséges baba született. Ez segített feldolgozni, hogy ilyen sok ismerőssel megesett, de az élet megy tovább.

2018. febr. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%
Kérdés hogy missed ab vagy abortusz? Előbbinél inkább segíteniük kéne, utóbbinál teljesen megértem.
2018. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
59%
Az abortusz is ugyan olyan magánügy mint a missed ab. Senkinek nincs joga ítélkezni a másik felett, és kibeszélni a háta mögött. Ez a pletyásokat minősiti.
2018. febr. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
90%

Magánügy mindakettő és senkinek semmi köze hozzá! Nincs joga ítélkezni a másik felett, pláne hogy fingja nincs, hogy miért volt abortusza, de ugye köze se sok.

Úgyhogy egyáltalán nem érthető és nem jogos, hogy a hátad mögött pletykálkodnak és ítélkeznek. Ez csak őket minősíti és nem pozitív értelemben. Kicsit sem...Az ilyennek nincs jobb dolga, mint másnak életében és méhében kutakodni. Elég szánalmas.

2018. febr. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
79%

Minden csoda három napig tart. Előbb utóbb megunják, lesz új téma.

Vagy ha nem akarsz várni, akkor mikor legközelebb szóba jön, szemrebbenés nélkül kezdj el érdeklődni az ő vaginájuk felől. Halál nyugalommal kérdezgesd őket a nőgyógyászati panaszaikról, a szexuális életükről, a szőrtelenítési szokásaikról, bármi ilyen intim és zavarba ejtő dologról. De csak tényleg mintha az időjárásról kérdeznél.

2018. febr. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!