Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » A barátnőm lehet terhes? (Sos...

A barátnőm lehet terhes? (Sos Lent)

Figyelt kérdés
Ma le feküdtünk, 3 nyomás erejéig gumi nélkül, de ki is vettem, mert nem akartam bajt, de mint utólag kiderűlt, ma vagy holnap, van a peteérése, így lehetnek problémák? Eléggé esélytelennek tűnik, de mint olvastam a spermiumok, akár 48 óráig is életképesek a hüvelyben, de úgy vettem észre előválladek se jött, mit tegyek? Van okunk az aggodalomra? Előre is köszönöm a valaszaitokat
2018. febr. 25. 16:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
93%
Kicsi az esély, de nem lehetetlen mert az előváladék is tartalmaz spermiumot, csak kevesebbet. Tehát mondjuk 3%. De hogy beleesik-e a 3%-ba, az 50%: vagy igen, vagy nem. Szóval ne csináljatok máskor ilyet.
2018. febr. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
84%

Persze, hogy lehetnek problémák. Már ha probléma alatt egy esetleges terhességet értünk. Annyira nem tűnik esélytelennek, mint ahogy te beállítod. A méhben a spermiumok több napig elvannak. Ha elméletileg most lesz peteérés, a spermiumok bent szépen meg tudják várni az érett petét. Hogy előváladék jön vagy nem, azt te nem érzed, tehát simán távozhatott. Igen, van okotok az aggodalomra.


Egyszer szeretném megtudni, miért éri meg a mai fiataloknak 3 nyomás védekezés nélkül és ez az utána lévő stressz... Miért jó ez? Miért nem tudsz felelősségteljesen felhúzni egy gumit, mielőtt a barátnődbe dugod a farkadat?! Tudjátok ti, mennyi hormon van egy esemény utáni tablettában, és mekkora hormonzavart tud okozni akár egy fél évre?!

2018. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem akarsz bajt minek tetted be egy pillanatra is védekezés nélkül? Igen lehet terhes.
2018. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Esemény utáni tabletta nem kell? Szerintem nem nem is nyomtam be tövig csak éppen hogy kB 2 3 cm re aggódunk most azért
2018. febr. 25. 16:43
 5/28 anonim ***** válasza:
72%

Tök mindegy, meddig nyomtad be. BENYOMTAD. Azt pedig kizártnak tartom, hogy 3 alkalommal is csak 2-3 cm-re nyomtad be. Tuti tövig toltad. Tessék elmenni esemény utániért, ha nem akartok abortuszt vagy szülést!


Persze, nem ilyen egyszerű teherbe esni. De ha a barátnőd pont abba a csekély kis rétegbe esik, akinek ennyiből összejön a gyerek, akkor mit fogtok csinálni?

2018. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
71%
Ha nem akartál bajt, akkor az a 3 minek kellett? Nem értem a logikát. Ahelyett, hogy a terhesség megszakítás kategóriában nyavalyogsz, menjetek el 72 órásért sürgősen, mert bizony van esély. Ha ennyire irtózol a gyerekvállalástól akkor ne kockáztassatok.
2018. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
81%
Az mindegy hogy hány centire nyomod be.
2018. febr. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
84%
Aggódhattok is. Ha nem akarok gyereket, még 1 miliméterre se teszed be gumi nélkül míg nem szed gyógyszert, most meg rohanjatok esemény utániért.
2018. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
71%
Édes istenem.. és ezek a fiatalok lesznek a következő generáció szülei .. szép kilátások. .
2018. febr. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk orvos közelben
2018. febr. 25. 16:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!