Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Decemberben volt abortuszom,...

Decemberben volt abortuszom, januárban a műtét után 6,5 héttel meg is jött a menstruációm, most viszont késik 2 napja, a teszt negatív. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
Voltam együtt a barátommal ebben a hónapban, védekeztünk. Most kezdem újra a fogamzásgátlót, ha megjön. Lehet butaság aggódnom, de nem szeretném még egyszer átélni azt a műtétet.

2018. febr. 26. 13:07
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Óvszerrel védekeztél? Nem szakadt ki?
2018. febr. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem missed ab miatt volt mutetem, de a lenyeg ugyan az. Az elso 1-3 ciklusod az rendetlenkedhet, teljesen normalis ha nem jon meg pontosan es mas mint regen. Ne aggodj. Esetleg tesztelj egy ket nap mulva ha meg mindig nem jott meg.
2018. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat :) igen óvszerrel és megszakítàssal együtt védekeztünk.

Nagyon aggódom, mert október végén gyógyszer mellett estem teherbe, remélem nem lesz gond

2018. febr. 26. 13:53
 4/6 A kérdező kommentje:
Ja, és semmi terhességi tünetem nincsen. Legutóbb a teszt már menstruáció előtt pozitív volt, fájtak a melleim, hánytam folyamatosan
2018. febr. 26. 13:58
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Abortusz után még meritek megszakitásosal csinálni? Bátrak vagytok nehogy megint abortusz legyen a vége
2018. febr. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Óvszerrel mindig, egyszer volt megszakítással kb. 10 másodpercig. Csináltam tesztet megint, az is negatív plusz semmilyen tünetem nincs.A fogamzásgátló miatt várom nagyon, hogy jöjjön már meg...
2018. febr. 27. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!