Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Tegnap a párommal szexeltünk,...

Tegnap a párommal szexeltünk, de elszakadt az óvszer és hát a többit lehet tudni. Esemény utáni?

Figyelt kérdés

Esemény utánit szeretnék kiváltani,de vényköteles.

Próbáltam kérni időpontot a nőgyógyászhoz,de sajnos egyhez sincs sajnos mára időpont.

A házi doki kiírhatja ha nem megy máshogy?



2018. febr. 28. 11:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb ha bemész a nőgyógyászati ügyeletre, ott felírják.
2018. febr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

És ott hogy?

Megvizsgálnak vagy csak simán kérek egy receptet?

2018. febr. 28. 11:55
 3/12 anonim ***** válasza:
73%

Kérsz ---> kapsz receptet.

Mégis mit vizsgálnának?

2018. febr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben soron kívül is kell fogadniuk. Menj el a rendelesre es hisztizd ki, hogy bekerülhet. Ez azért nem játék
2018. febr. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sajnos a hisztivel sem sikerült bejutnom,nem tudom hogy miért nem lehet soron kívül ilyet,mert ez is épp olyan fontos.

Nem tudom hol tudnék még kérni! :(

2018. febr. 28. 14:01
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nevetséges komolyan h egy nyamvadt receptet, amit nagyjából 2 perc sincs felírni, nem tudnak soron kívül kiadni, ha már ott az ember, hanem képesek elküldeni. Vicc. És akkor nyivakolnak sokan, hogy Jajj mennyi abortusz van. De azért ott nehezítik az ember dolgát, ahol csak tudják....

Kérdező ügyeletre menj, velem egyszer volt sajnos ilyen h kiszakadt a gumi és vasárnap reggel első dolgom volt ügyeletre menni. Igyekezz, hogy minél előbb be tud venni, mert annál hatásosabb.

2018. febr. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ooo, ez nem olyan egyszerű ám.

Én szombat este mentem be a Szent Jánosba, kb este 11 lehetett, tablettáért.

A "kedves" ügyeletes vénasszony közölte, hogy majd menjek vissza hétfőn rendelési időbe! :D

Undorító, komolyan mondom.

2018. márc. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

google: "nőgyógyászati ambulancia"

vagy "sürgősségi fogamzásgátlás ambulancia"

2018. márc. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
7#: Jesszus ez nagyon durva. Ilyen komolyan van? Helyedben biztos felrúgtam volna a vén asszonyt. És mondtam volna h akkor szépen állja az abortusz arat és minden egyes forintot, ami a munkából való hiányzás miatt kiesik, ha egy rohadt esemenyutanit nem tud kiadni, mondván gyere vissza akkor, amikor már biztosan nem fog szart se érni a gyogyszer.. Pfff.
2018. márc. 1. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Sziasztok,azota sikerult 2nappal kesobb megoldani surgosen a dokimnal soron kivul.

Kiadta a receptet es ennyi,de sajnos nem hatott es terhes maradtam,de ez csak most derult ki miutan elveteltem,mert nem volt semmi tunetem.

2018. ápr. 16. 22:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!