Abortusz kérdés?

Figyelt kérdés

miért van az hogy "ha rámnéznek terhes leszek"? 18 éves koromban terhes lettem az akkori fiúmtól, fiatalok voltunk, nem védekeztünk, tanultunk a hibáinkból. 23 évesen egy alkalmi szexből (fogamzásgátlás mellett) ismét terhes lettem. sajnos mind a 2 babát elvetettem, nem tudtam megtartani, nem volt mire, nem volt kinek. A baj hogy fél éve egyedülálló vagyok, a fogamzásgátlót szedem rendszeresen ugyan úgy, és egy egy éjszakás kalandból most ismét terhes vagyok. Ez normális? Én azthittem ilyen csak a mesében van. sajnos nem tarthatok meg egy babát, most készülök az életemet önállóan elkezdeni, és egy egy éjszakás kalandra ismét nem szülhetek. a kérdésem annyi lenne h 3x is elmehetek abortuszra??? nincs ennek korlátozása hogy mennyi engedélyezett? :(

tudom hogy ez egy nagyon csunya dolog, és hogy nem szabadott volna egy babát sem elvetetnem, de sajnos muszáj a harmadikat is. csak félek hogy aztmondják, ennyit már nem lehet elvetetni.


2018. márc. 6. 14:42
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
40%

Neked nem kellene széttenned a lábad.


Nincs korlátozás, de azért remélen, ha akarsz majd gyereket nem lehet majd

2018. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
köszi a kedves választ.:)
2018. márc. 6. 14:52
 3/28 anonim válasza:
24%
Az nem opcio, hogy megszülöd és örökbe adod?
2018. márc. 6. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
38%
Nem kéne össze-vissza szexelni fűvel-fával. Ráadásul az előzőnél voltál 23, akkor most még idősebb vagy. Fel kellene tudni nevelned ennyi idősen a gyermekedet!
2018. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
55%
Csak akkor nem hat a fogamzásgátló, ha hánysz vagy hasmenésed van, ezt tudnod kellett volna, de már mindegy. Elmehetsz abortuszra, de azért a harmadik után már nézz magadba, hogy veled van gond,ha gyógyszert szedsz és terhes leszel.
2018. márc. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
14%
23 éves vagy, biztos, hogy nem tartod meg? Annyira már nem vagy fiatal, mint a korábbi terhességeidnél? Vagy nem szülöd meg és adod örökbe?
2018. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
87%
Ugyan az mellett a fogamzógátló mellett estél most is teherbe,mint azelőtt?Vagy váltottál?
2018. márc. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

sajnos mivel nincs segítségem egy gyermekhez nem merem megtartani. szeretnék mindent megadni neki ha lesz. és erre nincs mód és lehetőség.

fogamzásgátló lett váltva! ez most másik. mindig ugyan abban az időben eszem. nem fogyasztok alkoholt, nem szedek mellette anti biotikumot, nem hánytam és nem ment a hasam sem mostanában. nem a felelőtlenség miatta lettem terhes.

örökbe adni meg nem szeretném. ha már megtartanám, amit nem tudok sajnos, akkor már nem adnám oda. csak én most nem tudnék neki egy fizetésből, suli mellett mindent megadni. (mert még tanulok is...) :(

2018. márc. 6. 15:04
 9/28 anonim ***** válasza:
81%

Egyéjszakás kalandra vállalni babát valóban nem a legjobb, megértem a döntésedet. Az örökbeadás egy nagyon szép tett lenne, de azért az sem olyan egyszerű, ezt neked kell tudnod... (ugye munkából akkor is kiesnél, lelki oldala stb)

Az orvosoddal mindenképpen beszélj, megtudod hol a hiba, javasol mást biztosan, mindent tarts be ezután, inkább írd föl ha bevetted a tablettát minthogy kihagyd!

2018. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
78%

Az alklamikban annyira megbízol, hogy elég a gyógyszer, a fertőzések nem számítanak?

Ja, hogy igényesek a partnerek?

Senkire nincs ráírva, hogy hordoz valamit, esélyes, hogy ő sem tud róla...

De ettől eltekintve, mint látod, nem elég a gyógyszer.

És elég baj, hogy harmadjára is abortuszra mész....

2018. márc. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!