Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Állami kórházban tényleg...

Állami kórházban tényleg borzasztó az abortusz? Célszerű magán helyre menni?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy beszólogatnak az orvosok és a nővérek is, 4-6 ágyas szobákba raknak... Így is elég szörnyű ez a helyzet, nem szeretném, ha még a személyzet is elviselhetetlenül viselkedne. Nehezen viselem, ha olyan helyen kell lennem, ahol nem viselkednek normálisan velem.
2018. márc. 7. 08:33
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Az a kórház, ahol én voltam egyszer gyakorlaton, nemhogy nem volt bunkó, de külön ment a parádé, hogy az ab-s részre ne hallatszódjon fel a csecsemőosztályos sírás...


A 4-6 ágyas kórterem meg tök általános a gyerekágyas osztályokon - meg úgy általában mindenhol a kórházakban.

2018. márc. 7. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Tapasztalatom nincs, de általában sajnos minden osztályon vannak bunkók, velem szülésnél is bunkó volt az orvos, ez nem az ab-osoknak szól!
2018. márc. 7. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Nekem missed ab.-om volt 2* is. Egybe raknak a sima abortuszosokkal. Mentünk sorba mint a katonák. Leultettek a muto ele es ott kellett varni amig behivnak. Senki nem volt kedves , de bunkó sem. Mondjuk nem is vártam senkitől sem. Elegge magam alatt voltam. Egyedül a főorvos mondta hogy sajnálja ami történt. De ő is csak azért mert család barátja.
2018. márc. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%
Az abortusz maga szörnyű, nem hiszem, hogy állami kórházban "bunkóbbak" lennének, mint máshol. Egyszerűen maga a tény, ami történik rányomja a bélyegét az egész történetre. Ne várd, hogy tapsoljanak. Senki nem örül, nem tapsol. Te sem. Minél rosszabbul érzed magad miatta, és minél jobban fáj, hogy nem nevelheted fel a gyermeked, annál érzékenyebben, dühösebben reagálsz a számodra bántásként érzékelt dolgokra is. Beszólnak vagy nem, nem tudom, de csöppet sem jó dolog, ami történik majd.
2018. márc. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező, ahogy Hofi Géza mondta, "az egy főre eső bunkók száma két fő"... a bunkó nem a nőgyógyászat velejárója, ott van a buszon, a hivatalban, a munkahelyen, a szórakozóhelyen, mindenhol. A bunkó akkor is az, ha az epekövedet műtteted, vagy a vérnyomásod kezelteted, vagy éppen szülni mész. A bunkókat nem lehet kikerülni (sajnos), meg kell tanulni mellettük létezni, anélkül, hogy az ember önmagát tenné tönkre miattuk. Úgyhogy nem, szerintem nem az a megoldás, hogy kidobunk sok pénzt azért, hogy talán(!) kevesebb(!) bunkóba fussunk bele... hanem vérmérséklet szerint vagy be kell csukni a fülünket, vagy el kell nekik magyarázni, hogy mi merre hány méter... és kész.

Ez az "abortuszosokkal milyen bunkók" egy urban legend, amit a drága magzatvédők terjesztenek szívesen... valójában a bunkó az mindenkivel bunkó, tök mindegy, éppen miért vagy ott.

2018. márc. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a bánásmóddal nincs rossz tapasztalatom. Orvosom van akihez már évek óta járok. Ö végezte a beavatkozást. Engem nem tettek egybe az abortuszosokkal, hanem egy 4 ágyas szobában voltunk hárman a másik kettö két idösebb nö volt egészen más egészségügyi problémával. En voltam az elsö akit mütöttek kaptam elötte a szobában valami bogyót amit bevettem aztán hordágyon toltak a mütöbe. Am nem tudom, de szerintem az orvosomnak köszönhetem, hogy igy történt. Teljesen normálisan viselkedtek velem. Persze volt akivel nem, ahogy hallottam a hangokból, de ott a paciens kezdett bunkózni a növérekkel elöször is.
2018. márc. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
88%
Bunkó emberek előfordulnak mindenhol, de azért egészségügyisként az a tapasztalatom, hogy amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten. Ha te is normálisan állsz a dolgozókhoz, akkor nem lesznek bunkók.
2018. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én a saját fülemmel hallottam, h a nővér beszólt egy tizenéves kismamának vajúdás közben, h ha kefélni bírt, akkor ezt is végig bírja csinálni. Ezek után nem szerettem volna ezt a nővér kifogni a szülésnél.
2018. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem voltak bunkók, sőt... Figyelmesek voltak, ritkán zargattak minket, mi is 3-an voltunk egy szobában. Ha bejöttek akkor is csendben, egyáltalán nem kaptunk megjegyzéseket, vagy ilyesmi.
2018. márc. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Korhazfuggo es foleg orvosfuggo sztem. En kifogtam párszor egy bunko dokinot, utoljára annyira taplo volt, hogy elmentem egy maganklinikara. Amugy is ki voltam bukva 1 mehenkuvuli es 2veteles utan a 4. fejlodesi rendellenesseg lett..de igy se szorult belejuk emberseg..
2018. márc. 8. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!