Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Ha te nem szeretnél gyereket,...

Ha te nem szeretnél gyereket, megtartanád a férjed kedvéért?

Figyelt kérdés

2018. márc. 8. 10:06
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
89%
Ha én nem akarok gyereket nem leszek terhes. A férjem pedig ismeri a közös döntés fogalmát, és nem kötelezné olyanra amit nem akarok.
2018. márc. 8. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
70%

Ha nem szeretnék gyereket, megfelelően védekeznék.

Ha nem szeretnék, és becsúszna, akkor elvetetném, és elválnék.

Ha akaratom ellenére megtartanám, már a terhesség alatt "megutálnám", hogy mit tett a testemmel, és szülés után (valamennyivel) válnék el.


Ha amúgy terveztünk volna gyereket, és alapból szeretnék, akkor mérlegelném, és valószínűleg megtartanám, várnám, és boldog családként élnénk tovább.


Részletek nélkül nehéz válaszolni.

2018. márc. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Az ilyen a "férj akarja a nő nem" dolognak szokott az lenni a vége hogy MINDKÉT szülőnek teher a gyerek. Ezt egy gyerek sem érdemli meg.
2018. márc. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
83%
Gyereket akkor szabad vállalni, ha mindkét szülője szeretné... ép lelkű férfi nem nézi a társát keltetőnek, ép lelkű nő nem nézi a társát spermabanknak.
2018. márc. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem szeretnék gyereket, megteszek mindent, hogy ne essek teherbe. Ha már teherbe estem, megtartanám, mert innentől számomra nem az a kérdés, hogy szeretnék e gyereket, hanem az, hogy mit kezdek a hasamban lévő gyerekkel: megölöm vagy életben hagyom.
2018. márc. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
73%
Nem.
2018. márc. 8. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
30%
Ha nem akarok gyereket, akkor védekezek. Ha mégis terhes leszek, és meg van az anyagi háttér, hogy fel tudjuk nevelni, akkor megtartom. Szerintem sokan megbánják azt, ha elvetetik a gyereküket, de olyat még nem hallottam, aki őszintén megbánta volna, hogy megtartotta a gyerekét. Nem a férjem kedvéért, hanem magam miatt tartanám meg. Nem tudnék élni magammal, ha tudnám, hogy én okoztam a gyerekem halálát. Ennek ellenére nem ítélem el, aki nem tartaná meg, de én nem bírnám.
2018. márc. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
6%

#1 ha neked teher a gyerek akkor ne legyen. Állapotos a megfelelő szó:)


Kérdező: Ez közös döntés ha gondolkodni kell az már régen rossz. De elvetetni bűn.

2018. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk hozza se mennék olyanhoz, akivel egy ilyen alapvető kérdésben nem ugyanugy gondolkodunk. Esélyes, hogy abortusz eseten válás lesz belőle, a terhesség megtartása esetén szinten, mert szinte biztos, hogy minden rosszért ami a terhesség és a gyermeknevelés körül történik a férj lesz a hibás
2018. márc. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
86%

"de olyat még nem hallottam, aki őszintén megbánta volna, hogy megtartotta a gyerekét."


Én igen, elég sokat. Ha tudnád mennyi nő érzi úgy hogy gyerek miatt odalett az élete...

2018. márc. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!