Missed ab utan 2het utan egyutt voltunk nemvereztem es nemgorcsoltem vedekeztunk. Lehet bajom?

Figyelt kérdés
Teljesen elmult mar a verzesem viszont sargas folyasom van ez mitol lehet? Erdemes ezzel vissza mennem orvoshoz? Valamint lehet bajom hogy egyutt voltunk?
2018. márc. 21. 18:02
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Talán fertőzés? Hát nem értem az egyes embereket... Nem birtok ki nyamvadt 6 hetet. Orvos
2018. márc. 21. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
42%
Lehet bajod igen. Nem véletlen mondják a 6 hetet.
2018. márc. 21. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
89%
Sárgás lehet attól is hogy egy kicsit vérzel és keveredik a folyásoddal. De lehet fertőzéstől is. Attól függ h együtt lét után mikor tapasztaltad ezt. Ha rögtön vagy egy két órán belül akkor valószínű hogy csak a szex miatt kicsit megindult a vérzés ha viszont egy két nap múlva jelentkezett akkor benne van a pakliban a fertőzés amivel viszont orvoshoz kellene menni minél hamarabb mert komoly bajaid is lehetnek.
2018. márc. 21. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
33%
Biztos elmondta az orvos, hogy hat hetig nincs szex, kadfurdo. De neked egyik fuleden be, a masikon ki.
2018. márc. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

A hat hetet szules utan szoktak mondani Magyarorszagon, nem veteles utan.

Elvileg addig nem lehet szexelni, amig verzes van, barmilyen formaban. Azutan par napot celszeru varni, ha nem ter vissza a verzes, akkor lehet szeretkezni.

Viszont az elso hetekben meg gyengen visszaterhet a oecseteles, ez teljesen normalis. Ha volt orgazmusod, akkor pl a megosszehuzodas hatasara verezhetsz ujra minimalisan, ha ez nagyon picike, akkor keveredve a folyassal lehet akar sarga is.

Nekem pl akkor volt pecsetelesem, amikor futottam, sportoltam, az orvos szerint ez normalis.

Ha a fertozesnek mas jelet is latsz, akkor menj orvoshoz, de ez nem alakul ki egyik orarol a masikra ugy, hogy mar tuneteket okozzon.

2018. márc. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%

Kérdező, ha van egyéb tüneted (fájdalom, hőemelkedés, kifejezetten bűzös váladék, stb) akkor minél előbb el kell menni orvoshoz, ha nincs, akkor nem valószínű, hogy bajod lenne.

Ezt a számonkérő hathetezést meg már el kellene végre felejteni, ma már az orvosok többsége se mond ilyesmit egy vetélés után.

2018. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%

Nekem pl 2 hét után kellett visszamennem kontrollra.

Akkor mondta a doki,mehet a házasélet.

Neked nem lesz ellenőrzésed?

Eszembe nem jutott kontroll nélkül szexelni.

2018. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!