Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Hol lehet intézni az abortuszh...

Hol lehet intézni az abortuszhoz a papírmunkát?

Figyelt kérdés
Abortuszt szeretnék végeztetni, ha jól tudom a védőnői szolgálathoz kell menni az orvos után. Az ugye nem egyenlő a Humán szolgáltatási központtal? A 11. kerületben nem tudjátok véletlenül hol van ilyen védőnői szolgálat ahol el tudom intézni a papírmunkát?
2018. márc. 23. 18:39
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
vagyis lehet hogy kell aneszteziologus de nem kell inteznem es nem kell vele elotte beszelnem
2018. márc. 23. 21:16
 12/24 anonim ***** válasza:
66%
Kell anesztes, én is egészségügyis vagyok, voltam bent abortuszoknál is. Bódításban végzik és végig az anesztes kezeli a dormicumot és a szükséges szereket, meg figyeli az életjelenségeket.Ezért lepett meg amit írtál.
2018. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

arra gondoltam hogy mint nagy mutetek elott beszelni kell anesztessel, de itt nem, vagyis ezzel nem kell torodnom.

Mar csak ez a papir a gond.

Koszonom segitseged.

2018. márc. 23. 21:36
 14/24 anonim ***** válasza:
19%
Szia kétszer kell menned mert van kötelező nem tudom pontosan hány nap gondolkodási idő és csak utána adja a papírokat!
2018. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
39%

Én egyik héten kedden mentem, aztán másik héten is kedden. Nem volt hamarabb időpont, így a gondolkozási időm is több volt. Nagyon be vannak telve, kevés is van belőlük, úgyhogy kétlem, hogy 4 napon belül minden meglenne. Az egy hét reális szerintem. De ez függ attól is, hogy hanyadik hétben vagy, ugyanis akinek sürgős - mondjuk 3 hét van neki hátra a határidőből - azokat fogják előre tenni, és akinek még van ideje, azokat hátrébb, így logikus is egyébként. Mikor én telefonáltam, akkor meg is kérdezte, hogy hányadik hétben vagyok, és úgy kaptam az időpontot is. Úgyhogy ez sem mindegy. Nem fogja őket érdekelni, hogy az orvosod elutazik.


Aneszteziológussal közvetlen a műtét előtt beszéltem, ő hívott be a műtőbe is és ott kérdezett mindenről. Előzetesen - napokkal a műtét előtt vagy ilyesmi - nem kellett vele egyeztetni.

2018. márc. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

Koszonom. Nagyon szomoru hogy ha mar ilyen hulyeseget kotelezove tesznek akkor nem megy a dolog gordulekenyen. Nem tudom elkepzelni mi tart olyan sokaig odaadni egy papirt, abszolut nem erdekel amit ott akarnak elmondani, egyaltalan nem befolyasol. Megprobalm felhivni az osszes BP-n levo CSV es ahop a legkozelebbre adnak oda megyek.

Remelem azert a 3 nap nem munkanapot jelent es mondjuk a 4 napos Husvet is beleszamit es akkor legalabb Husvet utani heten meglehet az egesz.

2018. márc. 24. 08:12
 17/24 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, 3 naptári napot... a gondolkodást nem befolyásolja, hogy munkanap van-e:)
2018. márc. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Koszi. Ebben biztam en is. Igazabol a dontes mar megvan es megingathatatlan, nem is volt kerdeses.
2018. márc. 24. 10:58
 19/24 anonim ***** válasza:
70%

Tiszta agyrém amit leművelnek itt az ab terén a dokumentálgatással.... Ezért csinálok én 4 hetente egy terhességi tesztet annak ellenére, hogy tablettát szedek, hogy véletlenül se csússzak ki az időből emiatt a töttyögés miatt....

Remélem sikerül letudnod mielőbb ezt a csvszes hülyeséget.

2018. márc. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Es a papirmunkat meg ubereli amit a sok idiota vallasi fanatikus itt privat uzenetben kuldozget nekem.
2018. márc. 24. 12:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!