Úgy bánt a dolog (? )

Figyelt kérdés

Mûtéti ab-om volt és annyira megbántam hogy nem mentem ki külföldre tablettáért.

Utólag láttam hogy ezt sokkal egyszerûbben meg tudtam volna valósítani, mint ahogy akkor láttam, mikor még választhattam volna.

Csak tényleg nem tudom miért ezt választottam ha a tablettás jobb lett volna. Kérdeztem hozzáértõt, azt mondta ne sajnáljam mert ìgy biztonsàgosabb volt. De én ezt nem hiszem el.

:(

Valaki meg tudna nyugtatni?


(az ellenkampány nem hat meg).



2018. márc. 29. 02:20
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
* azért nincs igaza a hozzàértõnek, mert a mûtétre ràment a kapcsolatom, mìg tisztàban vagyok h a tablettàra nem ment volna. Utólag ezért bànt nagyon, feltem is nagyon a mutettol meg morbid dolognak tartom. Es emeszt a dolog hogy ha tudtam hogy van ez a tablettas megoldas miert nem azt valasztottam.
2018. márc. 29. 02:24
 2/24 anonim ***** válasza:
88%
Én tuti nem választottam volna a tablettást,ha jól tudom az erős görcsöket okoz,így távozik el.Ki tudja kire milyen hatással van,mennyire fáj,stb.,jobb az altatásos módszer szerintem.Ha így vége lett a kapcsolatnak,nem lehetett valami nagyon erős talajon álló,tönkrement volna a tabisnál is.
2018. márc. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

Kétlem hogy a műtétre ment rá a kapcsolatod,hanem magára az abortuszra,a végeredmény pedig a tablettánál is ua.

A tablettára lehet te is rámész hisz itthon nincs meg hozzá a megfelelő orvosi háttér.

Morbid?-kiszakítják vagy kilökődik,nem mindegy??

2018. márc. 29. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem veletlenul vezettek mar be kulfoldon a tablettat. Kissebb a riziko a szovodmenyek lehetosege mint egy muteti beavatkozasnal. Viszont fajdalamas es kellemetlen.

Nekem rokonom elhalt terhesseg miatt kapta a tablettat es nagyon rosszul volt. Ugye eros gorcsok, hanyt, hasmenes.

Baratnom szinten kint van o par eve az elo terhesseget vette el tablettaval.

Nyilvan a mutet kevesebb kellemetlenseggel jar de kockazatosabb is.

Nalunk ido.. minden hogy ide erjen..kicsit lassu orszag vagyunk...

2018. márc. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
55%
Aha..csakhogy a tabletta után is jó eséllyel kapartak volna. Meg arra nem ment volna rá a kapcsolatod hogy a pasid azt látja hogy hisztizel meg vernyogsz a napokig tartó fájdalmaktól?
2018. márc. 29. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
5, ha jól sejtem, azt akarta volna, hogy azt hazudhassa a fickónak, hogy ő a körülmények szerencsétlen áldozata és elvetélt.
2018. márc. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
77%
Inkabb nem irok rad semmit. Vegtelenul buta vagy, azert ez kikivankozik, ha ezt meg el is hiszed. De elj alomvilagban.
2018. márc. 29. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
25%
Ha már valaki el akarja vetetni a magzatát, akkor inkább a 8. hétig tegye azt meg, akkor legalább még nem dobog a szíve.
2018. márc. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
74%
Nézd, nem mindegy hogy ért vèget a terhességed? Ne legyél mar sötét, ezen már semmi nem múlt! Az abortusz maga vágta tönkre, nem az hogy hogyan történt.
2018. márc. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Miért gondolod hogy a tablettával nem ment volt tönkre a kapcsolatod?

Mi az összefüggés?

2018. márc. 29. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!