Úgy bánt a dolog (? )

Figyelt kérdés

Mûtéti ab-om volt és annyira megbántam hogy nem mentem ki külföldre tablettáért.

Utólag láttam hogy ezt sokkal egyszerûbben meg tudtam volna valósítani, mint ahogy akkor láttam, mikor még választhattam volna.

Csak tényleg nem tudom miért ezt választottam ha a tablettás jobb lett volna. Kérdeztem hozzáértõt, azt mondta ne sajnáljam mert ìgy biztonsàgosabb volt. De én ezt nem hiszem el.

:(

Valaki meg tudna nyugtatni?


(az ellenkampány nem hat meg).



2018. márc. 29. 02:20
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
88%
Kedves 8-as, ahhoz hogy valaki el tudja vetetni a magzatot, élő terhesség megállapítására van szükség. Ahhoz pedig szívhang kell. Attól élő. Így azelőtt nem lehet ab-ra menni.
2018. márc. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
86%
Arról nem is beszélve, hogy az esetek többségében szívcsőpulzálás már 6 hetesen van.
2018. márc. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
16%
Aki nem akarja megtartani, annak olyan mindegy hogy szívcső vagy szívhang! Ez lényegtelen.
2018. márc. 29. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
87%
Persze, hogy mindegy, ne legyetek már értetlenek, de addig nincs műtét, míg nincs szívhang. Tehát ne adjatok már ilyen hülye tanácsot, hogy addig vetessék el, míg nincs szívhang, mert ilyen nincs!!! A műtét feltétele az élő terhesséf, ahhoz pedig szívhang kell. Hiába pontoztok le, gyanítom unatkozó kis tinisz.arok vagytok, kb. nálatok szakad ki minden óvszer és egy böfögést is terhestümetnek vesztek. Nem akartam offolni, de hülye tanácsot ne adjanak már a retardáltak.
2018. márc. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
30%

A tablettához nem kell szívhang, és csak a 8. hétig adják, utána már csak műtéti úton mehet végbe az abortusz. Ezért írtam, hogy inkább a 8. Hétig tablettával szívhang nélkül, mint a 10.en szívhanggal és műtéttel.


Az anya szenvedése szerintem itt lényegtelen, érezzék csak, hogy ez egy súlyos döntés, nem csak egy kis elalszom és felébredek dolog.

2018. márc. 29. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
56%
Ilyet sehol nem írtál. És mellesleg honnan kellene tudnia egy magyar fórumon, magyar nőknek egy Magyarországon ILLEGÁLIS abortusztabletta használati utasítását?
2018. márc. 29. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
37%
Ha már véleményt nyilvánítasz, országtól függetlenül utánaolvashatnál annak, amiről nyilatkozol.
2018. márc. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
76%
Mégis melyik résznek? Hogy Magyarországon illegális az abortusztabletta vagy hogy az abortuszhoz élő terhesség szükséges, amit a szívhang igazol? Mert mindkettő tény.
2018. márc. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
53%
*abortuszhoz, mint műtéthez. Ha ebbe is belekötnél. :)
2018. márc. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
52%
Kerdezo. Oszinten. Szted mar nem teljesen mindegy? Mint a ket peroceduranak a vegeredmenye ugyanaz. Valoszinuleg erre ment ra a kapcsolatod. Voszinuleg a tablettat azert akartad volna... Hogy kamuzhassal a pasinak, amineleg undorito dolog. De ezen mar teljesen feleslegesen picsogsz.
2018. márc. 30. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!