Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Két napja volt abortuszom és...

Két napja volt abortuszom és nagyon görcsöl a hasam?

Figyelt kérdés
4gyerkem van öt már nem tudtam megtartani nem tudom normális e hogy ennyire rosszul érzem magam szülés után nem voltak ilyen gorcseim már nem vérzek
2018. ápr. 12. 09:40
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
vegyél be görcsoldót ha nem verzel és nem jönnek darabok akklr nincs semmi baj pihenj ne erőltesd meg magad
2018. ápr. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben nincs lazad es eros verzesed akkor vegyel be gorcsoldott es fajdalomcsillapitot es varj meg egy par napot. Ha a helyzet nem javul menj vissza az orvoshoz
2018. ápr. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én emiatt kerültem vissza a kórházba, mert nekem is alig volt vérzésem a görcsök viszont elviselhetetlenek voltak. Kiderült, hogy megalvadt a vér és nem tudott kiürülni rendesen. Bent is tartottak 2 napig, folyamatosan kaptam az oxitocint hogy kijöjjön a vér.
2018. ápr. 14. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Dokihoz controllra mikor kell visza menni a kórházba nem mondtak
2018. ápr. 15. 07:17
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#2es vagyok, engem az orvosom 4 het mulva hivott vissza.
2018. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Dokifuggo a kontroll. 2-6hetig hivtak vissza nőgyógyászati mutet utan. Abortusz(fejlodesi rendellenesseg miatt) utan epp 2 hettel kellett mennem. A 8 hetes veteles befejezesem után 5 hettel,akkor a mutet utan 3 nappal en is ugy elkezdtem gorcsolni, hogy felhivtam a korhazat.. Azt mondták huzodik ossze a mehem. Sztem kiurult a hcg es "megjonne",nekem a verzes is erosodott akkor amugy.Ha nagyon gorcsolsz, nagyom verzel(1 ora/nagy betet), lazas vagy vissza kell menni,nekem ezt mondták.
2018. ápr. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!