Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása

A kérdés

Két napja volt abortuszom és nagyon görcsöl a hasam?

4gyerkem van öt már nem tudtam megtartani nem tudom normális e hogy ennyire rosszul érzem magam szülés után nem voltak ilyen gorcseim már nem vérzek

2018. ápr. 12. 09:40  Privát üzenet  

A válaszok
vegyél be görcsoldót ha nem verzel és nem jönnek darabok akklr nincs semmi baj pihenj ne erőltesd meg magad

A válasz 86%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2018. ápr. 12. 10:52 Privát üzenet
Amennyiben nincs lazad es eros verzesed akkor vegyel be gorcsoldott es fajdalomcsillapitot es varj meg egy par napot. Ha a helyzet nem javul menj vissza az orvoshoz

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont 2018. ápr. 12. 20:29 Privát üzenet
Szia. Én emiatt kerültem vissza a kórházba, mert nekem is alig volt vérzésem a görcsök viszont elviselhetetlenek voltak. Kiderült, hogy megalvadt a vér és nem tudott kiürülni rendesen. Bent is tartottak 2 napig, folyamatosan kaptam az oxitocint hogy kijöjjön a vér.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2018. ápr. 14. 14:51 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Dokihoz controllra mikor kell visza menni a kórházba nem mondtak

# 4/6Időpont 2018. ápr. 15. 07:17 Privát üzenet
#2es vagyok, engem az orvosom 4 het mulva hivott vissza.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont 2018. ápr. 15. 12:02 Privát üzenet
Dokifuggo a kontroll. 2-6hetig hivtak vissza nőgyógyászati mutet utan. Abortusz(fejlodesi rendellenesseg miatt) utan epp 2 hettel kellett mennem. A 8 hetes veteles befejezesem után 5 hettel,akkor a mutet utan 3 nappal en is ugy elkezdtem gorcsolni, hogy felhivtam a korhazat.. Azt mondták huzodik ossze a mehem. Sztem kiurult a hcg es "megjonne",nekem a verzes is erosodott akkor amugy.Ha nagyon gorcsolsz, nagyom verzel(1 ora/nagy betet), lazas vagy vissza kell menni,nekem ezt mondták.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2018. ápr. 16. 18:06 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Decemberben volt abortuszom, januárban a műtét után 6,5 héttel meg is jött a menstruációm, most viszont késik 2 napja, a teszt negatív. Ez mitől lehet?
Abortuszom volt pénteken, mert nem volt szívhangja a babának,9 hetes voltam. Most görcsöl a bal vesém, mármint annak érzem, miért lehet?
Pár napja volt abortuszom eddig nem vérzett nagyon és nem fájt most újra nagyon vérzik és nagyon görcsöl? :! mitöl van ez?
Csütörtökön volt abortuszom, eddig semmi gond nem volt, de tegnap estétől nagyon fáj, szúr, görcsöl a hasam:Normális ez?
Hétfőn volt egy abortuszom, kedd szerda semmi. Tegnap óta viszont erősen görcsöl a hasam-pirosas enyhén barnás a vérzésem-Ez normális Vagy érdemesebb visszamenni a korházba?
Érdeklödnék! Mult hét pénteken volt abortuszom. Alig véreztem és a hasam sem fájt. Tegnap ota pedig van mikor fáj szur vagy görcsöl? (nem folyamatos) Menjek most egyböl doktorhoz...

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Terhesség megszakítása rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!