Egy hete volt abortuszom a pasim leletet és most olyan egyedül magányosan érzem magam?

Figyelt kérdés
Járt így valaki
2018. ápr. 19. 18:55
 1/8 A kérdező kommentje:
Ő nem akarta nekem van 4de ha mellettem állt volna megtartom
2018. ápr. 19. 19:06
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Gondolj arra hogy van 4szép gyermeked:)

A pasin tul fogod tenni magad nyugi és nem fogod visszasirni,majd lesz másik ugyis.

Addigis legyél a gyermekeiddel:)

2018. ápr. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Első válaszolo tudod a hátteret? Nem .

Akkor miert offolsz? Nem lennek a gyermeked es a ferjed :)

2018. ápr. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

Hányinger vagy első. Tipik magzatfanatikus, aki 0, azaz nulla darab információval a háta mögött nekiáll undorítóan megnyilvánulni és ítélkezni. Lószart se tudsz a kérdező helyzetéről, de az ocsarlas, na az megy.....Nem lennék annak a nőnek a helyében, aki véletlen összeáll veled...!!


Kérdező te pedig ne szomorkodj, gondolj a már meglévő megy gyermekedre, kitartást!

2018. ápr. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
36%
Millió nőt hagynak el. Párkapcsolati problémák témakör szerintem, nem gyerekvállalás. Majd jön a kövi pasi, addig is lelj örömet a 4 gyerekben.
2018. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Van ez így,sokan jártak már így (nem az abortusz miatt,hanem hogy elhagyott...) majd kihevered.Addig is foglalkozz a gyerekeiddel meg a munkával.
2018. ápr. 19. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Jó nagy szemétláda... Nem támogat, amikor a saját gyereke van a hasadban, rábeszél egy ilyen szörnyűségre, aztán ő angolosan távozik... Majd te szívsz egyedül a lelkiismereteddel meg ezzel az egésszel, mi? Biztos rohadt elégedett most magával, h megúszta a gyerektartást. Nehéz elhinni, hogy ilyen férfiak léteznek... Ezt a "férfit" egy pillanatig sem érdemes siratni, csak a babát.
2018. ápr. 19. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%

Lásd a jó oldalát Kérdező, még mindig jobban jártál szerintem, mint ha terhes maradtál volna, és úgy lép le.

Bár valahol kalkulálhatsz az ilyesmire, általában nem az a férfi kezd több gyerekes nővel, aki még okvetlenül akar közös gyereket is. (bár nyilván van kivétel is). Ha neked ilyen terveid vannak, akkor közöld egyértelműen már a kapcsolat elején, hogy te szeretnél közös gyereket is, és akkor nagyrészt megkíméled magad az ilyen csalódásoktól.

Egyébként ez tényleg nem abortuszos kérdés, hanem inkább szakítás téma.

2018. ápr. 20. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!