Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszon miért kérdik meg,...

Abortuszon miért kérdik meg, hogy használtunk gumit vagy sem?

Figyelt kérdés
17/f. Én még nem voltam a kedvesemmel csak hallottam. És most bajban vagyunk kicsit. És azért kérdem, hogy miért kérdik mert ha az anyósnak azt mondjuk, h gumival történt s az orvosnak is abból lehet baj? Miért kérdik meg egyáltalán? És ha gumi nélkül? Ez mit befolyásol, ha már megtörtént a baj?? Most elösszőr kb 2 év óta úgy tűnik véletlen sikerült, pedig időben kivettem. És előváladékkal se tettem be Neki soha. Ma fogom megvenni a tesztet. Dolgozom és tanulok. Nagyon szeretem, és a szurkálódó alpári hozzá szólásokat nem kérem. Mindketten jobban szeretjük gumi nélkül. Álltalában nekem szorítja is pedig a legnagyobbat szoktam megvenni. De azt vettem észre, hogy hiába van benne legkisebb méretű is...

2018. máj. 3. 07:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/112 anonim ***** válasza:
88%
Percenkent kiveszed, es megnezed, hogy elovaladekos-e a farkad vagy mi?
2018. máj. 3. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/112 A kérdező kommentje:
Nem, de úgy nem teszem be kezdetkor. De idáig majd 2 év alatt nem vokt így baj. Az első 1-2 hétnél használtunk gumit. Csak elfogyott s nem volt pénzem rá. (Egyből vettem magamnak mikor már volt rá lehetőség) de 1 hét után nem bírtuk. S onnantól soha nem volt baj.
2018. máj. 3. 08:10
 3/112 anonim ***** válasza:
84%
Hány éves a barátnőd?
2018. máj. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/112 anonim ***** válasza:
100%

A statisztikához kell. Az egyes védekezési módok mellett bekövetkező nem kívánt terhességek statisztikájához.

Ha gumit hazudsz, annak a hitelét rontod és más talán emiatt nem fogja azt választani, mert azt hiszi nem elég biztonságos, holott az.

2018. máj. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/112 anonim ***** válasza:
37%

Szerintem csak statisztikák miatt kérdezik, nyugodtan hazudhatsz, ha szégyelled a megszakításos módszert.


Én azt mondanám, hogy együttlèt után még öleltem a barátnőm pár percig úgy, hogy benne voltam, majd mikor kihúztam a farkam bennemaradt az óvszer, de nem tűnt úgy, mintha kifolyt volna belőle valami, ezért nem gondoltunk semmi rosszra.


Ilyen már volt velem annakidején, ettől nem lettem terhes, de simán előfordulhatott volna.

2018. máj. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/112 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen kissé szégyenlem, mert alapból nem ilyen voltam. Nagyjából minden más területen sokkal felelősségteljesebb vagyok mint szex téren... de csak Vele vagyok és az elején ezt is teljesen komolyan gondoltam óvszerrel, de azután már azt gondoltuk mindegy. Amúgy egyidős velem. Ő akkor 15volt én 16 mert előbb születtem. Nem sokkal. De nagyon szeretjük egymást. Nem szeretném, ha csak ez miatt megítélnének... mert iskola mellett rendessen dolgozok meg minden.
2018. máj. 3. 08:48
 7/112 anonim ***** válasza:
80%
Te még most is egy buta kisfiúcska vagy. Elképzelem, két éve milyen lehettél. Ráértetek volna még szexelni. Itt is látszik nagyon jól...
2018. máj. 3. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/112 A kérdező kommentje:
Kedves 7ik. Igen ráértünk volna. Lehet, hogy ez nem volt a legjobb ötlet, de nem sajnálom. Nem látsz bele az életembe. Nem szeretem, ha lekezelnek. 1et hibáztam. Szerintem nem az év legnagyobb ffszsága. Teljesen normális vagyok, őszínte egyenes. Dolgozom tanulok. Mellette van szociális életem. Ámbár az én "édesanyám" nem olyan édes mint másoknak. Lopott Tőlem. Szégyenlem Őt. Nem dolgozik nem csinál semmit. Rajtam kívűl még 5 gyereke van 38évessen már nyugdíjas. És özvegy. Annyi támogatast kapunk, hogy normálisan élhetnénk. De volt, hogy hetekig nem ettünk. És már tőlem is lopott 100ezret kb. Miközben tényleg megdolgoztam azért a pénzért. Csak elvette. Se szó se beszéd. De sokszor kért is kér is. Mindent magamnak veszek meg. Mégis úgy tűnik a külső szemlélőknek akik nem látnak igazából csak engem, hogy semmi baj sincs. Csak dolgozom, h legyen plusz pénzem. De nem a pénz meg a nem dolgozás a legnagyobb probléma. Szerintem ez nem embernek való élet. És ha ezek után valami szavad van rám megtapsollak. Ne ítélj vagy megítéltetsz. Nem vagyok hívő. De amit adunk azt kapjuk. Nem bántok senkit. Főleg oknélkül. Viszont azt NEM tűrőm, hogy megszoljon bárki Főleg nem egy akárki a gép mögül. Lehetsz akár 70éves is. Ha ennyiből ítélsz akkor Te nem vagy jobb. ;)
2018. máj. 3. 09:05
 9/112 anonim ***** válasza:
85%
Dehogynem bántasz. Nem neked fogják kikaparni a méhed és nem is téged kaparnak ki. Azaz kettőnek is ártasz azzal, hogy felelőtlen vagy és nem vagy képes védekezni.
2018. máj. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/112 anonim ***** válasza:
94%
A megszakításos módszer akkor jó,ha nem baj,hogy jön a baba. Szerintem 17 évesen azért baj ha jön a baba, az is baj,hogy ilyen fél vállról veszed az egészet a barátnőddel együtt.Barátnőd elslattyog a nőgyógyászhoz esetleg szépen te is elkíséred és fog segíteni a megfelelő védekezési módszerbe.
2018. máj. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!