Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Mit érez az ember altatásból...

Mit érez az ember altatásból való ébredés után?

Figyelt kérdés
Émelygés,álmosság stb? Vagy egyáltalán semmi?
2018. máj. 6. 22:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
42%
Zavartsagot, nem tudod hol vagy es mi tortent.
2018. máj. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
82%
Csak álmos voltam (sérv műtétem volt)
2018. máj. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Kábaság, álmosság.
2018. máj. 6. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Komolyan, nekem még olyan édes alvásom soha nem volt, mint altatásban. A mai napig is, ha eszembe jut, arra gondolok, hogy édes volt, nem tudom miért.
2018. máj. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normálisan ébredtem. Igaz, én mindig feltűnően kábán ébredek, nem vagyok reggeli típus.
2018. máj. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én alig bírtam kinyitni a szemem. Adtam egy kevés életjelet, a nővérnek válaszoltam arra, amit kérdezett és aludtam még 1-2 órát, mielőtt ténylegesen ki tudtam nyitni a szemem. De nem volt hányingerem, nem émelyegtem, azt se nagyon tudtam, hogy hol vagyok és csak aludni akartam tovább.
2018. máj. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy ébredeztem összevissza beszéltem égő volt mert minden szobatársam tanuja volt.

Nem éreztem azt hogy aludtam volna es abbol ébrednék, hanem csak hogy eddig nem voltam magamnál de jön vissza a tudatom. Nem éreztem fizikai fáradtságot sem reggeli felkelésérzésem sem volt.

2018. máj. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Ilyen állapotban ki lehetne a gyilkosokat is faggatni szerintem.
2018. máj. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor először ébredtem, akkor válaszolgattam a nővérnek, de rögtön vissza is aludtam 1-2 órára. Aztán én már teljesen jól ébredtem, semmi bajom nem volt. Viszont a szobatársam hányingerrel küzdött és hányt is. Mindenkire másképp hat az altatáshoz használt szer. (Egy kb. 20-30 perces térdműtétem volt.)
2018. máj. 7. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
En teljesen jol voltam kb. 45 percet tarott a beavatkozas es mikor megebredtem teljesen normalisan tudtam kommunikalni mindenkivel. Eletembe nem aludtam meg olyan jot, tele voltam energiaval, nagyon feltoltodtem.
2018. máj. 7. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!