Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Terhességmegszakítás után láz?

Terhességmegszakítás után láz?

Figyelt kérdés
Terhességmegszakítás után 2 nappal,ha fertőzés jelentkezne,láz mellé járna görcs is? Vérzés csak néhány óráig volt,görcs semmi azóta sem,viszont ma éjjel közel 40 fokos lett a lázam. Azt még tudnj kell,hogy megfáztam,és kockázatos volt az altatás is. Szóltak is,hogy műtés után,ha láz jelentkezik,nem lehet tudni,pontosan mitől lesz. Orvoshoz megyek dêlelőtt.
2018. máj. 9. 09:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt tudták akkor miért műtöttek meg? Nem is értem milyen felelőtlen orvosok vannak. Valószínű emiatt van most 40 fokos lázad de azért menj orvoshoz.
2018. máj. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Altatóorvos kérdezte,van -e fulladás,merthogy asztmás vagyok. Mondtam,hogy van,elég gyakran,főleg terheléskor. Erre ráirja a papirra,hogy mellkasi fájdalim,fulladás nind,terhelést jol birom.

Meglepőtem...:/ megyek orvoshoz mindenképpen.

2018. máj. 9. 09:29
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez érdekes .Engem nem műtöttek betegen pont ezen okok miatt..
2018. máj. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Igen,beszélgettünk szobatársakkal,az egyik lánynak korábban lett volna a műtétje,de náthás lett és elhalasztották. Tartottam is tőle,hogy felkelek-e.

Háziorvosnál voltam most,gennyes mandulagyulladásom van. Emiatt lehet a láz.

2018. máj. 9. 12:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Jézusom. Nem normálisak és ezek a nagy orvosok...
2018. máj. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez attól is függ, hogy az illető kicsúszhatna-e az időből, nyilván másként döntenek egy 7 és másként egy 10 hetes terhesség esetén, a 7 hetest hazaküldik, hogy kúráltassa a torkát és jöjjön vissza 1 hét múlva, a 10 hetesnél meg elvégzik.

Szóval az ilyesmit hívják a műtét RELATÍV kontraindikációjának orvosi bikkfanyelven.

2018. máj. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért amikor szidjátok az orvosokat akkor gondoljatok abba bele nem mindegy kérdező hány hetes terhes volt. Mert ha kicsúszott volna az időből mert kúrálja ki magát azsem tetszett volna. Nyilván ha nem lett volnaműthető nem is műtötték volna meg.
2018. máj. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
11 hetes voltam,amikor a műtét volt,tehát nem igazán lett volna idő gyógyszerezni. Annyit hozzátettek,hogy ha utána láz jelentkezik,nem fogják tudni hogy a műtét miatt,vagy a betegség miatt. Ezért is kérdeztem itt meg,hogy ha műtét végett lenne,akkor görcs is járna vele.
2018. máj. 12. 06:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!