Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Abortuszon estem át februárban...

Abortuszon estem át februárban . Azóta ketszer volt már menzeszem de 5 nap eltéréssel . És most még ebben a honapban nem jott meg de már gorcsol a hasam ez ennek a jele?

Figyelt kérdés
Mielott bárki is irna a hulyeségeket három gyerekem van és azért vettettem el. A védőnő azt válaszolta hogy valoszinu hog felborult a hormonrendszerem és késni fog megint 5 6 napot .
2018. máj. 10. 10:37
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
36%
3 gyerek után már igazán megtanulhattál volna védekezni és nem kellett volna kikapartatnodcazt az ártatlan magzatot. Amúgy lehet hormonok felborulása vagy egy cuki fertőzés is.
2018. máj. 10. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Megtanultam védekezni nem tudom mirt kell rögtön lenézni az embert .Nem szeretem az ilyen durva embereket akik itt élik ki a hajlamaikat mással szemben biztos hoztál már te is vagy maga is hozott már rossz dontést.De hát emberek vagyunk mindenki hibázik

én csak mrgszertnék nyugodni hogy nem kell mégegyszer átesnem ezen a z egészen

2018. máj. 10. 10:50
 3/22 anonim ***** válasza:
89%
Senki nem lát beléd, de az biztos, hogy abortusz után simán megzavarodhat a ciklus pár hónapra.
2018. máj. 10. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
34%
Mit vársz tőlünk? Távgyógyítsunk? Szerinted honnan tudnánk, hogy a gyereked megöletése után mi bajod?
2018. máj. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
kössy a bunko választ
2018. máj. 10. 11:15
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak az abortusz előttiekhez képest lett hosszabb, akkor nyugi, lehet, hogy még jó darabig így lesz (25 és 35 nap között is normális, csak kb. legyen hasonló innentől). Ha nagyon össze-vissza vérzel, akkor irány az orvos, ha nincs semmi az ultrahangon nőgyógynál, első körben vértétellel nézess pajzsmirigyet a házidokinál.

Ha meg nem akartok több gyereket, valamelyikőtök elköttetheti magát, olvass utána és gondolkozz el a lehetőségen.

2018. máj. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a segítséget végre egy normális válasz köszönöm még egyszer a segítséget.Akkor ne izguljak azon hog megint terhes lennék ?
2018. máj. 10. 12:08
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha van rá esély, hogy az vagy, akkor csinálj tesztet, más úgyse fogja tudni megmondani.
2018. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
még megvárom a 11. 12. ét nagyon remélem hogy NEM!!!!!
2018. máj. 10. 13:33
 10/22 anonim ***** válasza:
23%
Nem mindegy? Úgyis elveteted ezt a gyereket is.
2018. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!